Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 
Jak będziesz brał udział w licytacji, a nie ją prowadził, to może spojrzysz na to z innej strony.
 
Dla mnie temat się w ogóle zamknął, bo okazało się, że typ, który podbija aukcję jest jej beneficjentem. Dziękuję. Zamknięte drzwi


Nie dość, że oderwany od rzeczywistości, bo czymże innym jest zakładanie, że wyrwie się coś na takiej aukcji za wartość danej rzeczy, to jeszcze bezduszny sknera, bo żałuje na biedne dzieci, czy cos tam innego :)
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, stefan1984 napisał:

 


Nie dość, że oderwany od rzeczywistości, bo czymże innym jest zakładanie, że wyrwie się coś na takiej aukcji za wartość danej rzeczy

 

A czy coś takiego zakładał? Założę się, że poszukiwany przedmiot mógł kupić gdzie indziej i zapewne taniej. Przypominam, że aukcja właśnie na tym polega że w zamian za kasę dostajesz jakiś przedmiot. Jak nie chcą robic aukcji to niech robią zbiórkę i będzie wszystko jasne. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

 

No profeska fest :keke: 

W nowo otwartych restauracjach to norma czesciej niz rzadziej, wszyscy potrzebuja troche czasu zeby sie podocierac. Ja tam na pewno sie wybiore, bo lubie polska kolonialna kresowa kuchnie. A nawet jak jedzenie bedzie byle jakie, to pozostaja nalewki :kekeke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, stefan1984 napisał:

Nie dość, że oderwany od rzeczywistości, bo czymże innym jest zakładanie, że wyrwie się coś na takiej aukcji za wartość danej rzeczy, to jeszcze bezduszny sknera, bo żałuje na biedne dzieci, czy cos tam innego :)

 

Cieszę się, że nie masz bladego pojęcia, o czym piszesz :) Żeby zabić twoją niewiedzę: deska warta jakieś 500-600 złotych, moja pierwsza oferta ~800 złotych :) 

 

Plus, przykład był abstrakcyjny, bo abstrakcyjne dla mnie jest, że beneficjent licytacji jest osobą podbijającą. Dla mnie to po prostu w chuj słabe. Jak chcieli uzyskać jak najwyższą cenę, to trzeba było licytację zacząć od tysiaka, a nie od 200 zeta.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W 1/2 LM grają Monaco,  PSG, Lyon i Tottenham. No ale mój bramkarz chce przejść do Manchesteru United aby grać w lepszej lidze. Taaa... I nieważne że właśnie wyeliminowalismy ich z LM. Poza tym dziwi mnie ze chhca mojego bramkarza. To co ich Anderson wyprawia to przechodziło ludzkie pojęcie. Obronił dwie sytuację sam na sam, karnego(strzał w okienko) i bombę z 20 metrów która również leciała w samo okienko. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...