Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Vami napisał:

Co za debil dał łapkę w dół?

Kiedyś dyskutowalem na temat Wenezueli na forum Evertonu, ale się szybko poddałem bo ręce opadały. Wszystko to wina USA i sankcji :) 

 

O Polsce też podobnie pisali. Wina była po stronie zachodu i Żelaznej Kurtyny. Tylko dlatego socjalizm nie wypalił.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem wczoraj Bohemian Rhapsody. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz widziałem tak bezpieczny i nijaki film. Ogladalo się dobrze, nie czuję jakoś straty czasu, ale to coś do puszczania w niedzielę do rosołu (gdy już naszego społeczeństwa nie będzie razic pocałunek dwóch mężczyzn). :-k

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Vami napisał:

@lad znasz taki schemat tragedii, nie? Europa - OLABOGA, USA - OLABOGA, Japonia, Rosja, Chiny, Australia - o kurde..., reszta świata - meh.

 

@Feanor jestem uzależniony od przyjemności. Wyzbyłem się wszelkiej ascezy,pojęcia jej jako cnoty, dzięki odejściu od konserwatyzmu. I jestem w końcu szczęśliwy. A czy będzie to dobre piwo, dobre jedzenie, dobry seks, czy dobry joint zrollowany z przyjaciółmi - nie ma różnicy. Ważne, by dostarczać sobie jak najwięcej pozytywnych bodźców :) Yeah.  Nie muszę pić - o ile "kick" picia zastąpiony jest innym "kickiem". Tak jak nie wiem byli heroiniści idą w alpinizm, bo im daje podobnego "kicka". Zamiast dobrego piwka może być zajebiste żarcie czy coś. Byle dalo mi poczucie zajebistej hedonistycznej przyjemności.

 

 

Każde uzależnienie to zniewolenie, anarchisto ;p 

  • Lubię! 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, schizzm napisał:

Obejrzałem wczoraj Bohemian Rhapsody. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz widziałem tak bezpieczny i nijaki film. Ogladalo się dobrze, nie czuję jakoś straty czasu, ale to coś do puszczania w niedzielę do rosołu (gdy już naszego społeczeństwa nie będzie razic pocałunek dwóch mężczyzn). :-k

 

Najlepszy dowód jak działa na opinię kult postaci

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lad napisał:

Kiedyś dyskutowalem na temat Wenezueli na forum Evertonu, ale się szybko poddałem bo ręce opadały. Wszystko to wina USA i sankcji :) 

 

O Polsce też podobnie pisali. Wina była po stronie zachodu i Żelaznej Kurtyny. Tylko dlatego socjalizm nie wypalił.

 

I pomoc gigantycznej ojczyzny socjalizmu nie pomogła? Przecież to druga strona Kurtyny powinna więdnąć. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, lad napisał:

No i co w tym złego? Przecież chodzi o uzbierana kwotę a nie o przedmiot.

 

Tak, ale w ten sposób, to można odkładać do 2034. Bierzesz udział w licytacji, masz ustalone zasady, po czym nagle JEB, a zmieńmy sobie. :)

 

Pomyśl sobie, że twój pracodawca postanowi: a chuj, w przez najbliższe 12 miesięcy nie zapłacę pracownikowi, bo zbieram dużo pieniędzy, żeby móc dostać duży kredyt. A potem, na koniec roku im wypłacę za 12 miesięcy. Albo w ogóle za 3 lata dopiero im to wypłacę, jak jeszcze kupię auto :)

 

15 godzin temu, me_who napisał:

No nie. Zbiórka to zbiórka, a sprzedawanie czegoś z charytatywnym tłem to nadal jest sprzedawanie czegoś.

 

That's the point :)

 

15 godzin temu, lad napisał:

No nie wiem, dla mnie jakikolwiek przedmiot na aukcjach charytatywnych ma symboliczne znaczenie i powinien się sprzedawać powyżej wartości rynkowej.

 

Inna sprawa, ze można to rozwiązać fajniej, bo np. jak kiedyś prowadziłem aukcje charytatywna sprzedaży koszulki Berserkerow to gościu, który dał za nią 2k, oddał ja od razu z powrotem na powtórna licytacje.

 

Jak będziesz brał udział w licytacji, a nie ją prowadził, to może spojrzysz na to z innej strony.

 

Dla mnie temat się w ogóle zamknął, bo okazało się, że typ, który podbija aukcję jest jej beneficjentem. Dziękuję. Zamknięte drzwi :)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, lad napisał:

Kiedyś dyskutowalem na temat Wenezueli na forum Evertonu, ale się szybko poddałem bo ręce opadały. Wszystko to wina USA i sankcji :) 

 

O Polsce też podobnie pisali. Wina była po stronie zachodu i Żelaznej Kurtyny. Tylko dlatego socjalizm nie wypalił.

 

A może tak być, że problem i jego przyczyny są złożone? :P ;) 

Odnośnik do komentarza

 

Cytat

Pomyśl sobie, że twój pracodawca postanowi: a chuj, w przez najbliższe 12 miesięcy nie zapłacę pracownikowi, bo zbieram dużo pieniędzy, żeby móc dostać duży kredyt. A potem, na koniec roku im wypłacę za 12 miesięcy. Albo w ogóle za 3 lata dopiero im to wypłacę, jak jeszcze kupię auto 

Serio to jest twoim zdaniem dobra analogia do aukcji charytatywnej?

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...