Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Była opcja ;) dzisiaj ich polityka mi się nie podoba. Za to brakuje mi TSV w Bundeslidze... zawsze jakoś z czasem blizszi mi się robią ci lokalni mniejsi rywale :)

 

miałem odpowiedzieć na resztę pytan, ale w trakcie odpisywania tak mnie sen chwycił, że się zdrzemnalem. Niby się teraz obudziłem, ale chyba idę dalej w kimę

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, lad napisał:

@Reaper @kuab w UK na luzie wypłacę z Revoluta kasę z każdego bankomatu bez prowizji czy muszę uważać na coś?

 

Ja korzystałem z biznesowej wersji Revoluta i brali 2% prowizji.

 

I chyba musisz też uważać czy sam operator bankomatu nie narzuca jakiejś prowizji.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

vJiBir1.jpg

 

Tak wyglądają wyniki. Udało się awansować do LM dzięki wyeliminowaniu Realu (remis w dwumeczu, ale wygranie spotkania 3:2 na wyjeździe przeważyło). Pierwsza rzecz, to wyprzedaż najdroższych zawodników. Co dziwne Milan połasił się na kilku moich zawodników płacąc sensowne pieniądze, więc budżet jest w miarę zbilansowany.

 

Natomiast to co się stało po odejściu z Vicenzy z tym klubem, to skandal...

 

 

Manuel Ziliani odszedł za 5,5 mln €. Za moich czasów był wyceniany na około 29 mln €

MQFV6oR.jpg

 Elle le Cam za 10,5 mln €. Za moich czasów był wyceniany na około 18-19 mln €

3KcuGuD.jpg

Joshua Kimmich za 13,5 mln €. Za moich czasów był wyceniany na około 32 mln €

0sdwzEg.jpg

 
 

 

 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...