Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BartuS napisał:

dac sie da na pewno, wolalbym spedzic nad tym pare godzin niz lazic ;) 

Może i tak, ale to pilne było/jest i nie było czasu na kombinowanie. Do tego antyvir w wersji 32 i 64 b. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wojt3k napisał:

Elo misie, jest sprawa. Kiedyś pisaliście chyba w Maryni o książkach historycznych/wojennych, po które warto sięgnąć. Ktoś przypomni jakie to książki. @me_who @Feanor Ktokolwiek? ?

 

Z ostatnich lat:

 

 

Starożytność: „Powstanie i upadek starożytnego Egiptu”. To jest tak nieprzyzwoicie dobre, odkrywcze, że to obecnie jest mój chyba starożytny faworyt. Z ostatnich kilku lat moich zakupów wysoki poziom trzyma też „Perski ogień”. „Neron” Richarda Hollanda również jest godny polecenia, bo mocno odkłamuje tę postać. 

 

Średniowiecze: „Plantageneci” są niezłą lekturą, choć urwaną w dziwnym miejscu. „1491”, jeśli pasują tematy prekolumbijskie. 

„SPQR” jest też w miarę udaną syntezą historii Rzymu z ostatnich lat. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

@Feanor, kiedyś czytałem pewien artykuł w internecie, w którym archeologowie wypowiadali się, że o historii Starożytnego Egiptu ciągle więcej nie wiemy niż wiemy i że być może odkrycia wykopaliskowe w ciągu najbliższych lat znacząco naszą wiedzę skorygują. To prawda? Bo czytałem to z 8 lat temu, a ciągle jakoś nie słychać o wielkich rewolucjach.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lucifer Morningstar napisał:

Zarabiam 97 tysięcy, mój asystent dostaje 95 i to tylko dlatego, że zabiłem z zadanych przez niego 120. Za pół roku kończy mi się kontrakt, dostałem ofertę przedłużenia za... 97. Zażądałem 113 i negocjacje zostały zerwane. Chyba mój czas w Lyonie dobiega końca.... 

Przecież w FM-ie zawsze negocjuje się jak najmniej, żeby budżetu nie obciążać? :-k 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:
2 minuty temu, Lucifer Morningstar napisał:

Zarabiam 97 tysięcy, mój asystent dostaje 95 i to tylko dlatego, że zabiłem z zadanych przez niego 120. Za pół roku kończy mi się kontrakt, dostałem ofertę przedłużenia za... 97. Zażądałem 113 i negocjacje zostały zerwane. Chyba mój czas w Lyonie dobiega końca.... 

Przecież w FM-ie zawsze negocjuje się jak najmniej, żeby budżetu nie obciążać? :-k 

Zawsze tak obniżam. Jak najmniej :P 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...