Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kocham "rzeczy dla motłochu" czyli po prostu popkulturę, ja wręcz tym żyję i oddycham. :D Ale są rzeczy gorsze i lepsze - narodziny gwiazdy to u mnie ta pierwsza grupa ;). Trochę więcej sobie obiecałem po trailerze, Szczerze powiedziawszy to od strony filmowej już bardziej podobały mi się Narodziny gwiazdy z 1976 roku z Barbarą Streisand i Krisem Kristoffersonem, choć film obraca się wokół country i jest w chuuuuuj (ale to w chuj! ostrzegam, jak ktoś będzie chciał obejrzeć :D) sentymentalny i ckliwy, ale jakoś wzbudzał we mnie większe emocje niż obraz Coopera. No i ja jestem cichym fanem Kristoffersona, ale to poboczna sprawa :D . Zeszłoroczna wersja na pewno ma fajniejsze piosenki. 

 

Ostatecznie cieszę się, że nie poszedłem na to do kina w zeszłym roku, choć takie miałem plany. Wynudziłbym się i zawiódł :( 

Odnośnik do komentarza

Awansowałem do statusu legendy Celtiku.

Obok mnie taki status mają tylko Jock Stein (manager Lwów z Lizbony) i Willy Maley (pierwszy manager Celtów prowadzący klub przez 43 lata), doskonałe towarzystwo :) 

 

Edyta: a przepraszam, jeszcze jest Tommy Burns, tylko jest opisany jako "piłkarz i manager" i go nie zauważyłem.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, me_who napisał:

Apropo filmów nominowanych, to mojej mamie popsuł się telewizor jak oglądała Romę na Netflixie, więc nie polecam tego obrazu.

Mi się nic nie popsuło, ale uważam, że Zimna Wojna była lepsza. ;) Roma ma piękne zdjęcia i pewne momenty, a poza tym sporo dłużyzn i ogólnie mało emocji.

 

A no i na plus jeszcze to jak zostały pokazane samochody w tym filmie.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Ingenting napisał:

Mi się nic nie popsuło, ale uważam, że Zimna Wojna była lepsza. ;) Roma ma piękne zdjęcia i pewne momenty, a poza tym sporo dłużyzn i ogólnie mało emocji.

No moja mame dopóki nie popsuł się telewizor była trochę jak Bolec z "Chłopków..." oglądający film o facecie w łódce i jego "Spokojnie, zaraz się rozkręci" :-k 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pulek napisał:

kurde, ja to albo jestem prosty chłopak, albo jakiś zepsuty :/ te wszystkie filmy, typu 'Narodziny Gwiazdy' czy Bohemian Rhapsody podobają mi się w chuj :roll: naprawdę, wychodzę z kina i sobie myślę: o, to były fajnie spędzone 2 godziny. i teraz tak: albo to przez to, że jestem gówniakiem filmowym, i podobają mi się rzeczy dla motłochu, albo... nie no, nie wiem, co powinno być jako drugie albo.

 

i później jest, że chcę wejść do tematu o filmu napisać, że łoooo ale dosko był film o Mercurym, a tam: buuu, co za gunwo, kto to ogląda, buu.

 

eh.

 

edyta jeszcze podpowiada, że na Bohemian Rhapsody dziabnąłem buteleczkę ginu (taką 350ml), więc to mogło zwiększyć doznania. ale moja trzeźwa żona miała podobnie pozytywne odczucia. 

Ja np. podziwiam mojego kolegę z pracy, który ma kartę Unlimited i chodzi na ABSOLUTNIE WSZYSTKO co leci w Cinema City. Ja bym tak nie potrafił, bo 90% tych filmów nie budzi we mnie żadnych emocji albo wydają mi się po prostu bardzo nudne.

Dla kolorytu dodam jeszcze, że potem te filmy dostają na filmwebie ocenki 7+. ;)

2 minuty temu, me_who napisał:

No moja mame dopóki nie popsuł się telewizor była trochę jak Bolec z "Chłopków..." oglądający film o facecie w łódce i jego "Spokojnie, zaraz się rozkręci" :-k 

Miałem tak samo. :D Ale po pierwszej godzinie rzeczywiście zaczął się trochę rozkręcać.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Ingenting napisał:

Ja np. podziwiam mojego kolegę z pracy, który ma kartę Unlimited i chodzi na ABSOLUTNIE WSZYSTKO co leci w Cinema City. Ja bym tak nie potrafił, bo 90% tych filmów nie budzi we mnie żadnych emocji albo wydają mi się po prostu bardzo nudne.

Dla kolorytu dodam jeszcze, że potem te filmy dostają na filmwebie ocenki 7+. ;)

W sumie to chyba fajnie - zapłacił za coś, z czego korzysta na maksa i po ocenach można wyciągnąć wniosek, że mu się to podoba :) Aczkolwiek rzadko spotykane podejście.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Ingenting napisał:

Ja np. podziwiam mojego kolegę z pracy, który ma kartę Unlimited i chodzi na ABSOLUTNIE WSZYSTKO co leci w Cinema City. Ja bym tak nie potrafił, bo 90% tych filmów nie budzi we mnie żadnych emocji albo wydają mi się po prostu bardzo nudne.

Dla kolorytu dodam jeszcze, że potem te filmy dostają na filmwebie ocenki 7+. ;)

Miałem tak samo. :D Ale po pierwszej godzinie rzeczywiście zaczął się trochę rozkręcać.

znasz osobiście uż. @ajerkoniak? ;)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Oj Adi, Adi :P

Dlatego właśnie cenię sobie bycie jedyną osobą z BB na forum. Jeśli jakaś się przypałęta, to będę powoływał się na rodzinną wieś miejscowość - nie ma bata, żeby ktoś z tamtąd trafił na forum:_winkle:

 

Pozostając w nastroju derbowym:

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie miałem napisać, że ciekawe jaki dziś sposób znajdzie Everton na przegraną z Liverpoolem. Ostatnio było już blisko ideału, więc dziś stawiam na:

 

97 minuta, Alisson wybija piłkę po podaniu van Dijka, ta odbija się od Kloppa stojącego przy linii bocznej i wpada do bramki Pickforda po tym jak ten zarył o kępę trawy i wyjebał się we własnym polu karnym.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...