Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, wjebałem Marco Silvie* 8:2. Co za historia :matrix:

 

*Prowadzi Preston, po tym jak zwolnili go z Southampton. W ekipie Świętych zastąpił go Gerrard. W ogóle roszady menadżerskie bardzo ciekawe, bo np. Sheffield United (z powodzeniem) prowadzi Pochettino, a z Watfordu przed chwilą wywalili Lamparda.

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie Vieira doprawdza Rangers do upadku, w obecnym sezonie sa chyba na 6 miejscu. Ostatnio dostali 0-4 z Hibs. Ogólnie ciekawy sezon, dopiero w 13 kolejce objąłem prowadzenie, bo Hearts grają niesamowicie. No i DAFC ma sezon konia, 3. miejsce, ale pierwsze punkty stracili chyba w 6 czy 7 kolejce.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, me_who napisał:

U mnie Vieira doprawdza Rangers do upadku, w obecnym sezonie sa chyba na 6 miejscu. Ostatnio dostali 0-4 z Hibs. Ogólnie ciekawy sezon, dopiero w 13 kolejce objąłem prowadzenie, bo Hearts grają niesamowicie. No i DAFC ma sezon konia, 3. miejsce, ale pierwsze punkty stracili chyba w 6 czy 7 kolejce.

U mnie w SPL bez niespodzianek - Celtic 1, Aberdeen 2, Rangers 3 i tak od początku. Rodgers nadal na stołku, a Celtic zmierza ku 10 in a row.

Odnośnik do komentarza

Baj de łej, w przyszłym sezonie chyba w końcu wprowadzę do pierwszego składu Shauna Muldoona (pewnie kosztem Calverta-Lewina). Największy talent akademii Evertonu od czasów Rooneya w pierwszym sezonie w U18 strzelił 23 gole, w tym ma 29 w lutym.

Odnośnik do komentarza

Makk, dzisiaj było 'malowanie' ścian fundamentu ta czarna mieszanka asfaltowo kauczukowa do ocieplenia, jeszcze potem folia i będzie zasyp plus chudziak, potem ta warstwa z rurami i chudziak już pod posadzkę i zacznie się stawianie ścian ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jmk napisał:

Makk, dzisiaj było 'malowanie' ścian fundamentu ta czarna mieszanka asfaltowo kauczukowa do ocieplenia, jeszcze potem folia i będzie zasyp plus chudziak, potem ta warstwa z rurami i chudziak już pod posadzkę i zacznie się stawianie ścian ;)

Aha.

Odnośnik do komentarza

Może w końcu to ten sezon w którym coś wygrał, bo moja ekipa chyba w końcu dojrzała. Do przerwy 0:2 z Southampton na wyjeździe, a w drugich 45 minutach zrobiliśmy złomowanie i skończyło się 4:2. 

 

Takie mecze to ja lubię.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem oglądać tegoroczne filmy nominowane do Oskara, bo nie widziałem żadnego. Na pierwszy ogień poszły Narodziny Gwiazdy.

Wymęczyłem się okropnie. Piosenka Shallow oddaję trochę poziom tego filmu. Strasznie nijakie, płytkie, przeciągnięte, momentami za bardzo uproszczony, historia miała potencjał, ale chyba do końca nie pykło. Na plus... Gaga, dobrze wypadła. Cooper niech nie śpiewa ;). Nominacja do naj filmu raczej niezasłużona, a jesli zasłużona, to trochę się boje o poziom reszty stawki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

kurde, ja to albo jestem prosty chłopak, albo jakiś zepsuty :/ te wszystkie filmy, typu 'Narodziny Gwiazdy' czy Bohemian Rhapsody podobają mi się w chuj :roll: naprawdę, wychodzę z kina i sobie myślę: o, to były fajnie spędzone 2 godziny. i teraz tak: albo to przez to, że jestem gówniakiem filmowym, i podobają mi się rzeczy dla motłochu, albo... nie no, nie wiem, co powinno być jako drugie albo.

 

i później jest, że chcę wejść do tematu o filmu napisać, że łoooo ale dosko był film o Mercurym, a tam: buuu, co za gunwo, kto to ogląda, buu.

 

eh.

 

edyta jeszcze podpowiada, że na Bohemian Rhapsody dziabnąłem buteleczkę ginu (taką 350ml), więc to mogło zwiększyć doznania. ale moja trzeźwa żona miała podobnie pozytywne odczucia. 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pulek napisał:

kurde, ja to albo jestem prosty chłopak, albo jakiś zepsuty :/ te wszystkie filmy, typu 'Narodziny Gwiazdy' czy Bohemian Rhapsody podobają mi się w chuj :roll: naprawdę, wychodzę z kina i sobie myślę: o, to były fajnie spędzone 2 godziny. i teraz tak: albo to przez to, że jestem gówniakiem filmowym, i podobają mi się rzeczy dla motłochu, albo... nie no, nie wiem, co powinno być jako drugie albo.

 

i później jest, że chcę wejść do tematu o filmu napisać, że łoooo ale dosko był film o Mercurym, a tam: buuu, co za gunwo, kto to ogląda, buu.

 

eh.

Ja mam tak z muzyką :D 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...