Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł ciekawy, tylko nie pójdę raczej w popkulturę bo mało w sumie z kucharzenia filmowego mnie jarało, chyba że z klasyków jak Big Night czy Jiro, ale to nie moje klimaty jedzeniowe. No i na pewno nie dziarnę jedzenia bo jednak nie mam ulubionego, zbyt dużo wszystkiego :)

Teraz, Lucas07 napisał:

Skojarzyło mi się z incelstwem -> dziewczyna lubi posty na FB, na pewno chce się ruchać :keke: 

 

Kiedyś to chyba zaczepka niby znaczyła DTF, ale nie jestem pewien :-k

Myślałem właściwie o jakimś małym i niepoważnym tatuażu. W logo Stonerchef mają (wcale nie bongo) maszynkę do mielenia mięsa widzianą od frontu i to jest fajne. Mało poważne, małe i estetyczne.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, z0nk napisał:

Nope, ją znam po prostu. Na jednej z imprez właśnie ją poznałem jak jeszcze mieszkała w Polsce (nie jestem pewien ale z 6 lat temu? 5? Matematyka trudna jest. Z polskiego YT oglądam tylko ulubieńca Feanora - historia bez cenzury i GF Darwin :D 

 

Ulubieńca?? :)

Odnośnik do komentarza

Kurwa, jakie ludzie to są dzbany xd

 

Wrzuciłem sobie ogłoszenie na jakąś grupę sprzedażową na FB, że sprzedaje najtańsze abonamenty komórkowe w Polszy i Internet Mobilny i oczywiście zara potok gówna:

 

1)

- W roamingu nie jest już tak kolorowo. Nie polecam!!!!!1111

- eee, chodzi panu o internet mobilny czy telefonię? (hint: pierwsze działa tylko na terenie RP)

- komórki!!!!111

- (tu wyjaśniłem, że zagranico są limity 1,7 i 2,6 gb neta w zależności od abonamentu) korzysta pan z usług MM?

- nie

 

kurtyna

 

2)

- a2mobile jest najtańsze w Polsce!!!!!1111

- (wchodzę na ich stronę, patrzę - najtańsza opcja 15,90, u mnie 14,99) 15,90 to mniej niż 14,99?

- 15gb internetu to mniej niż 2gb u was???????

- pisałeś Pan, że jest najtaniej więc o co cho?

- tylko a2mobile!!!!!!!1111 NIKT NIE DAJE TYLE CO ONI!!!!1111

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, ajerkoniak napisał:

Nienawidzę kurwa biegać. Ino interwały

W jaki sposób je rozdzielasz?

 

14 minut temu, Brudinho napisał:

 

Ja najczęściej swojego płaczu z powodu rozdarcia nienawiść do biegania i miłość do jedzenia :keke: 

Ja identycznie. I dlatego chce zagłuszyć mój ryk muzyką :keke: już mam dosyć tego jęczenia, beczenia i sapania

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, z0nk napisał:

W jaki sposób je rozdzielasz? 

 

Ja identycznie. I dlatego chce zagłuszyć mój ryk muzyką :keke: już mam dosyć tego jęczenia, beczenia i sapania

 

Stosuje trening jakiego używałem pod runmageddon. Mam go rozpisany na 3 dni, jeden to Pull Day gdzie mam podciąganie, wiosłowanie, uginanie ze sztangami, każde przedzielone biegiem 500m z prędkością 11km/h, drugi to typowo leg day więc nie ma biegania, a trzeci to Push Day. Tam mam dużo wyciskania przedzielone biegami 1000m z prędkością 9km/h. Jak chce się dojechać to jeszcze po całym treningu dorzucam szybką tabatę 4 minutową i można spokojnie umrzeć :)

Jak wrzuciłem ostrą dietę to po 3 miesiącach z 17% tkanki tłuszczowej zszedłem na 10,5, miałem kaloryfer i  ważyłem tylko 3kg mniej (wtedy 74). Zajebiście się czułem poza tym, że odstawiłem piwo na 3 miesiące i i czułem chmiel jak rekin wyczuwa krew :keke:

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...