Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

czasami żałuję, że nie jeżdżę komunikacją miejską do pracy, bo wtedy pewnie bym czytał. a tak wygodnictwo w furze wychodzi. ale to też dlatego, że mam chujowe połączenie komunikacyjne z praco.

 

inna sprawa, że często nie za dobrze reaguję na jeżdżenie czymkolwiek z głową w telefonie/tablecie/książce/czymkolwiek, bo zaraz mnie się na wymioty zbiera :/ 

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Pulek napisał:

czasami żałuję, że nie jeżdżę komunikacją miejską do pracy, bo wtedy pewnie bym czytał. a tak wygodnictwo w furze wychodzi. ale to też dlatego, że mam chujowe połączenie komunikacyjne z praco.

 

No ja dwa ostatnie dni jeżdżę z rowerem w przyspieszonym pociągu i nie dość że 25 minut zamiast 35 jadę, to jeszcze zanim się ustawię z rowerem dobrze, to mi z 15 minut zostaje. I kiedy coś czytać?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, wojt3k napisał:


Panie, mam od dawna takie problemy z zatokami, że chodzę w czapce i zapięty pod szyję zawsze gdy temperatura jest poniżej 10*Cemoji6.png

 

Jak się dziś zapiszesz na operację zatok to będzie za 3 lata ;)

 

 

Niestety serio.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak można czytać w komunikacji, ja lubię usiąść wygodnie i rozkoszować się czytaniem. Dodatkowo lubię kończyć czytać np. z końcem rozdziału. W komunikacji jest to niemożliwe. Poza tym ostatnio czytam same tysięczniki więc gdzie schować taka cegłę? ;)

 

Muszę załatwić sprawę w banku a oczywiście wszystkie placówki otwarte tylko pon-pt 9-17. Czy oni zdają sobie sprawę że normalni ludzie w tym czasie pracują? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

W Hiszpanii banki to państwo w państwie. Z reguły są otwarte od 8 do 14/15, z czego obsługa klienta jest dostępna między 9 a 11/11:30 :kekeke:

Identycznie jest w naszym urzędzie pracy;)

 

Panowie, jak ktoś chce mieć czarne skórki to niech sobie upierdoli telefon czarna farbą. przez wasze fanaberie inni użytkownicy nie mają czego czytać w pracy:/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...