Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Perez napisał:

 

To w ramach "może marne pocieszenie" - ja byłem dwa razy chrzczony, bo jak byłem mały to w szpitalu wyglądało to już tak, że tylko ochrzcić na szybko, bo może nie być za wesoło. No ale rozeszło się po kościach, potem już w kościele był drugi chrzest. 

 

Technicznie nie mogłeś być dwa razy ochrzczony ;) w kościele zapewne odbył się obrzęd przyjęcia do wspólnoty

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Eh ludzie mają zero szacunku sprawy kościelne to się wpieprzy @krzysfioli zepsuje, w prawnych @Gacek a całą resztę bierze na klatę @Man_iac :keke: Jak żyć. 

38 minut temu, Hajd napisał:

Ten twoj problem to sraka czy jednak cos powazniejsze?

 

Nie jest to czymś z czym normalna głowa nie poradziłaby sobie w 5 minut. 

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Hajd napisał:

A tak w ogóle to bardzo dziękuję za miłe słowa, koledzy. Dziś rano małej już się poprawiło, choć i tak niestety istnieje szansa, że zostanie w szpitalu nawet dwa tygodnie.

Oj, to bolesne. Najważniejsze jednak, że już się poprawia i będzie tylko lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Korzystał ktoś ze StubHuba? Bo kurwa chyba to będzie jedyna opcja kupienia biletów na Everton.

 

Jak byłem w 2010 to normalnie można było kupić bilety via strona internetowa klubu, a tera nagle 35k karnetowiczów, jakieś karty kibica i inne chujemuje :roll: 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co o tym myśleć.

 

Robię research słów kluczowych na hasło "majówka". I jednym z głównych słów kluczowych jest "majówka z muserami". Myślę - z czym?

 

I jeśli dobrze rozumiem, to chodzi o osoby używające "musically", czyli tej apki dla nastolatków. Czyli muserzy, to jest takie samo słowo jak blogerzy, tylko że nie używają "blogów" tylko "musically".

 

A że musically już chyba się skończyło (?), teraz na topie jest tiktok, więc znalazłem... majówkę z tiktokerami :roll: Boję się okresu, kiedy moje dzieci będą dorastać, jak ja nadążę za nimi :D 

https://meetmusers.pl/

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, lad said:

Korzystał ktoś ze StubHuba? Bo kurwa chyba to będzie jedyna opcja kupienia biletów na Everton.

 

Jak byłem w 2010 to normalnie można było kupić bilety via strona internetowa klubu, a tera nagle 35k karnetowiczów, jakieś karty kibica i inne chujemuje :roll: 

 

Ja korzystałem, w US and A. Zobacz jeszcze seatgeek.

 

25 minutes ago, Brudinho said:

A jak się wypowiadam o Piątku, to się wpierdala Piątek robi pio pio pio i cała teoria o kant dupy :/

 

Jebany Piątek z tymi swoimi golami :/ Wymieniamy na Lukaku? 

 

27 minutes ago, Brudinho said:

Nie jest to czymś z czym normalna głowa nie poradziłaby sobie w 5 minut. 

 

Dawaj, poradzimy! Damy radę? Tak, damy radę!

 

30 minutes ago, szramek said:

No jak, super historia. Ktoś pyta kto był Twoim chrzestnym, a Ty odpowiadasz "masz na myśli mojego świadka dołączenia do wspólnoty?" 

 

32 minutes ago, Perez said:

 

Nie rujnuj mi świata! :P. Wersja z dwoma chrztami brzmi ekstra, a nie "przyjęcie do wspólnoty"!

 

33 minutes ago, krzysfiol said:

 

Technicznie nie mogłeś być dwa razy ochrzczony ;) w kościele zapewne odbył się obrzęd przyjęcia do wspólnoty

 

To całe przyjęcie do wspólnoty brzmi jak jakieś pierdolenie Jehowych. Zmieniłeś ekipę krzysfiol?

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, lad said:

@kolek23 bo rozkminiam co znaczy "pickup". O ile dobrze rozumiem, StubHub zajmuje się dystrybucją więc jak kupię to dostanę info gdzie te bilety są do odebrania?

 

How you'll get your tickets
 
Available at the venue before the event.
 
Po szybkim googlingu. Ja jak kupowałem akurat dostałem elektroniczną wersję na maila.
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kolek23 napisał:

 

How you'll get your tickets
 
Available at the venue before the event.
 
Po szybkim googlingu. Ja jak kupowałem akurat dostałem elektroniczną wersję na maila.

No właśnie to "at the venue" to bardzo ogólne stwierdzenie - wywnioskowałbym, że będą dostępne na stadionie, ale wyszukałem już, że mają jakieś swoje punkty odbioru, które mogą być w randomowych miejscach. Trochę słabo.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Hidalgoo napisał:

@lad ogólnie ten stubhub nie ma chyba za dobrej prasy: https://pl.trustpilot.com/review/www.stubhub.com

Ja kiedyś kupowałem bilety na Real przez viagogo, ale nie polecam, zapłaciłem 200% tego co zapłaciłbym w kasie pod stadionem.

W kasie nie mam szans na kupienie normalnego biletu, chyba że gdzieś za słupem :D 

 

StubHub jest najpopularniejszy w UK i ceny wyglądają na normalne - na Main Stand 37 funtów to niedrogo.

Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, lad said:

No właśnie to "at the venue" to bardzo ogólne stwierdzenie - wywnioskowałbym, że będą dostępne na stadionie, ale wyszukałem już, że mają jakieś swoje punkty odbioru, które mogą być w randomowych miejscach. Trochę słabo.

 

A nie da się znaleźć na necie/na ich stronce/na infolinii gdzie mają ten punkt pod Goodison?

 

StubHub jest chyba oficjalnym resellerem Premier League, o ile się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...