Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Seju napisał:

W ogole snilo mi sie dzisiaj,  Pulku, ze bylem na kolacji u ciebie i twojej zony. Siedzialem przy jakims wielkim, suto zastawionym stole, a wy nagle (podczas gdy ja spozywalem posilek) zaczeliscie sie obsciskiwac na dywanie obok i tak sobie pomyslalem "jak oni sie pieknie kochaja".

To tak z okazji walentynek zapewne. Pieknego kochania wszystkim zycze.

spoko, zapraszamy :) spaghetti lubisz? :) 

Odnośnik do komentarza

Ja walentynki spędzam najpierw w pracy, a później w samolocie. Ale na lotnisku zaliczony będzie ulubiony bar Brewdoga z pysznym piwkiem :mrrr: 

 

Prezent dla żony kupiony, więc nie ma lipy. Po 10 latach znajomości takie małe gesty wystarczą ;) 

 

A w samolocie oglądany będzie Nightflyers, ktoś już to łyknął? Ja jestem po pierwszym odcinku i zapowiada się drugie The Expanse (wołam @me_who).

Odnośnik do komentarza

Mi nawet nie zależy na meczu dzisiaj :p Nie mam już promocji polsatów, więc musiałbym w necie, ale odzwyczaiłem się od streamów, wczoraj był na TVP, ale włączyłem na chwilę jak były reklamy w gali Empiku, bo żona oglądała :D Chyba, że weekend to Ekstraklasa priorytet, a jak jestem sam to włączę sobie inne ligi w tle. Ubolewam trochę, bo wraz z końcem marca kończy mi się i Eleveny i C+ (HBO też zresztą) i złożyłem wypowiedzenie, bo bez promocji to będzie drogie - najbardziej żal C+, ale kosztowałby chyba minimum 5 dyszek miesięcznie + minimum rok  umowy, a i to ciężko wynegocjować. a nie opłaca mi się już tak długiej umowy na to mieszkanie.

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...