Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Man_iac napisał:

Chyba muszę przyznać rację, ale z drugiej strony przyszło mi do głowy przełożenie tych standardów jakości na inna branżę. Znajdź sobie wycieczkę, załatw hotel, sprawdź czy mają wolne terminy, wpłać dwukrotność ceny, a my przekażemy Twoją płatność :kekeke: To musi być dobry biznes :D

Przecież to (pośrednictwo) już działa bardzo podobnie w branży turystycznej z tą różnicą, że nie stosują tam tych kurierskich standardów jakości "rezerwujesz wycieczkę do Turcji w 4* w okresie od 13 do 20 lutego, ale tak właściwie to możesz wylądować w Sosnowcu w przytułku okresie od 15 do 17 marca i chuja zrobisz, bo warunkiem przeniesienia Cię do Sosnowca jest nieodebranie telefonu, który nigdy nie dzwoni" :keke: 

  • Haha 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gacek napisał:

 możesz wylądować w Sosnowcu w przytułku okresie od 15 do 17 marca i chuja zrobisz, bo warunkiem przeniesienia Cię do Sosnowca jest nieodebranie telefonu, który nigdy nie dzwoni" :keke: 

Akurat 15 marca w Sosnowcu zapowiada się bardzo imprezowo:

Już najwyższy CZAS na pogrom
Już najwyższy CZAS na Remedium 
Już najwyższy CZAS na PARTY TIME ??

Wspólnie z Samorządami Szkolnymi: Korczak, Łukasiński, Technikum nr 6 
Zapraszamy was na pierwszą cykliczną imprezę w naszym wykonaniu ze specjalną dedykacją dla WAS !


?Klub: Remdium ?
?Data: 15.03.2019
?Start: 20:30
?Zagra: Brandon Hertz?
?Bilety: 15 zł
Można także, zakupić bilet online u Marcin Zarecki (priv) !

? Dużo do wygrania piwerek czeka ?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, kolek23 napisał:

 

A teraz zamiast football wstawcie "calcio" a zamiast "Man Utd", "Milan" :kekeke: 

 

A teraz idź i przeproś Brudiego, bo przeczytałeś highlighty jego wypowiedzi, a nie całe zdanie (ze zrozumieniem) :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Misiek napisał:

Drony do dostarczania telewizorów i pralek to nie, ale skoro:

 

 

to już taka dostawa jak najbardziej by się mogła sprawdzić.

Mogloby sie sprawdzic, a nawet Bezos obiecal 5 lat temu, ze juz teraz bedzie dostarczanie paczek dronami. Nie pyklo.

 

https://paleofuture.gizmodo.com/amazon-promised-drone-delivery-in-five-years-five-ye-1830818625/amp

Odnośnik do komentarza

:)

 

Ja na pewno będę też wpadał do samego Wrocka, dam znać konkretnie jak mi PM ogarnie w końcu grafik. Na razie wiem, że będę w bliżej nieokreślonym terminie między końcem lutego a początkiem maja :D

 

Ej no, ale przestańcie się dojebywać do Pogby w lajfscorze.. idźcie lepiej narzekać na Piątka :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kolek23 napisał:

Ej no, ale przestańcie się dojebywać do Pogby w lajfscorze.. idźcie lepiej narzekać na Piątka :keke:

 

Narzekał na Piatka zacznę jak mi się teza potwierdzi :keke: Na razie strzela. Z Pogba podobnie było, 8 meczów zagrał na dobrym poziomie to milczałem przecież :roll: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Brudinho napisał:

Post @wojt3kwskazuje, że zaczęła się walka o modteam. Skumał, że nie będzie musiał płacić za przyjaciela a będzie mógł robić lajki. Troche pszypau

Może faktycznie @jmkma rację i ktoś mu się włamał na konto? Proponuję profilaktycznie anulować wszystkie jego lajki ^^

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Post [mention=1502]wojt3k[/mention]wskazuje, że zaczęła się walka o modteam. Skumał, że nie będzie musiał płacić za przyjaciela a będzie mógł robić lajki. Troche pszypau

Po pierwsze primo jestem niewybieralny - nikt na mnie by niezaglosował. Po drugie to jestem za głupi żeby wpaść na taką intrygę. A po trzecie to ja tylko chciałem być fajny i jak zawsze nie wyszło
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gacek napisał:

Przecież to (pośrednictwo) już działa bardzo podobnie w branży turystycznej z tą różnicą, że nie stosują tam tych kurierskich standardów jakości "rezerwujesz wycieczkę do Turcji w 4* w okresie od 13 do 20 lutego, ale tak właściwie to możesz wylądować w Sosnowcu w przytułku okresie od 15 do 17 marca i chuja zrobisz, bo warunkiem przeniesienia Cię do Sosnowca jest nieodebranie telefonu, który nigdy nie dzwoni" :keke: 

Nie słyszałem o tej historii. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...