Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, Man_iac said:

@stefan, jak pośrednik wziął kasę za zalatwienie sprawy to nie po to, żeby klient musiał się sam dogadywać  z firmą kurierską. Wbrew temu co myślą niektórzy szemrani przedsiębiorcy pośrednictwo nie polega wyłącznie na położeniu łapy na przelewie.

 

Możesz albo pisać "jak być powinno", albo poczytać jak jest, pośmiać się i żyć dalej ;) 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, kolek23 napisał:

 

Możesz albo pisać "jak być powinno", albo poczytać jak jest, pośmiać się i żyć dalej ;) 

Chyba muszę przyznać rację, ale z drugiej strony przyszło mi do głowy przełożenie tych standardów jakości na inna branżę. Znajdź sobie wycieczkę, załatw hotel, sprawdź czy mają wolne terminy, wpłać dwukrotność ceny, a my przekażemy Twoją płatność :kekeke: To musi być dobry biznes :D

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Counter napisał:

no już kurwa widzę jak Ci dron telewizor dostarczy :keke: 

sa juz w sprzedazy drony pozwalajace na udzwig nawet 20kg, wiec przy srednio duzym telewizorze, to by wystarczylo chyba, nawet dokladajac wage kabla, kartonu, itp.

pierwszy z brzegu tv - https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-55uk6750.bhtml#opis wazy 16 kg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie, jak musze koniecznie nadać kuriera, to w paczkomat wkładam i leci inPostem w świat. Jak na pełnej piździe musi iść, to DPD online i wszystko gra. Nie przepadam za nimi jakoś specjalnie, ale nie przypominam sobie, żebym się na nich nie przejechał, albo, żeby kurier nie odebrał :-k 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Counter napisał:

no już kurwa widzę jak Ci dron telewizor dostarczy :keke: 

 

Może by mu upadł i sobie Jahu ten głupi ryj rozwali :keke: 

 

16 minut temu, ajerkoniak napisał:

Albo materac ;)

 

Czy to już ten moment żeby zarzucić "Albo Twoja starą hehe" ? 

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

PS. Ok są mniejsze wojskowe drony, nie zmienia to faktu, że dalej dron żeby efektywnie przenosił tak duży gabarytowo sprzęt musiałby mieć więcej masy własnej i ogólnie musiałby być dużo większy, a nie chciałbym żeby coś wielkości Fiata uno lądowało mi w ogródku. 

Odnośnik do komentarza

Drony do dostarczania telewizorów i pralek to nie, ale skoro:

 

Cytat

But 86% of the items that Amazon delivers weigh less than five pounds, Jeff Bezos said in a 2013 interview with CBS’s “60 Minutes”.

 

to już taka dostawa jak najbardziej by się mogła sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ajerkoniak napisał:

A jak nie mam ogródka to zostawi mi na dachu bloku czy co xD ? I pro drony kosztują nawet w setki tysięcy, ale izi, każda firma se kupi kilkaset.

To na rynku zostaną tylko najbogatsi ;)

 

8 minut temu, Counter napisał:

Niby jak? Masz lotnisko w ogródku? xD

Mam parking :keke:

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...