Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, T-m napisał:

 

Epaka to najwięksi spamerzy na fb :-k

 

Tzn.? Ogólnie już nie ma polecam. Dodzwonić się tam ciężko i ta sama gadka: godziny przyjazdu kuriera są orientacyjne i kurier nie ma obowiązku dzwonić przez/w trakcie. Zgłosili jedynie mailowo do DHL, że WTF - a Ci odpisali, że przesyłka została nadane. Skontaktowałem się dalej z epaką naciskając na podanie telefonu, bo jestem już w domu, to się z nim umówię, ale nie mogą podać. A odpisali, że kurier 'nikogo nie zastał, firma zamknięta', był po 17, bo do 17 był szef...i czy chcę zlecić ponowne nadania, zgodziłem się, ale żeby był jutro rano, bo przecież wykupiłem paczkę z dostawą na drugi dzień do 12. Odpisał ziomek 'usługa zamówiona na 13.02, planowe godziny odbioru paczki 12-15, planowany czas dostawy 2 dni robocze'. Już odpisałem, że sprawa nadaje się do rzecznika praw konsumenta, że nie wywiązują się z opłaconych dodatkowo usług to tylko odpisali, że to przeoczenie i przesyłka powinna dojść do 12:00 14.02 :/

 

Odnośnik do komentarza

Co się z tymi ludźmi dzieje, zamiast się cieszyć, że kurier w ogóle przyjedzie, a nie zatrzyma paczkę dla siebie, to jeszcze jakieś oczekiwania co do godziny przyjazdu mają i nie zgadzają się na tolerancję czasu dostawy o wymiarze trzech lat... :roll:

Co za roszczeniowe pokolenie nam wyrosło, ech...

  • Lubię! 2
  • Zmieszany 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, jmk napisał:

Tzn.? Ogólnie już nie ma polecam.

To znaczy zalewają wszelkie grupy na fb swoimi super usługami, a jak im się zwraca uwagę, to zaczynają swoje "wypierdalaj, co Ci do tego". Na tych gdzie jestem modem lecą od razu z banem.

 

A z doświadczenia, im ktoś bardziej spamuje na fb, tym badziewniejsze potem usługi od niego wychodzą...

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

 

Tzn.? Ogólnie już nie ma polecam. Dodzwonić się tam ciężko i ta sama gadka: godziny przyjazdu kuriera są orientacyjne i kurier nie ma obowiązku dzwonić przez/w trakcie. Zgłosili jedynie mailowo do DHL, że WTF - a Ci odpisali, że przesyłka została nadane. Skontaktowałem się dalej z epaką naciskając na podanie telefonu, bo jestem już w domu, to się z nim umówię, ale nie mogą podać. A odpisali, że kurier 'nikogo nie zastał, firma zamknięta', był po 17, bo do 17 był szef...i czy chcę zlecić ponowne nadania, zgodziłem się, ale żeby był jutro rano, bo przecież wykupiłem paczkę z dostawą na drugi dzień do 12. Odpisał ziomek 'usługa zamówiona na 13.02, planowe godziny odbioru paczki 12-15, planowany czas dostawy 2 dni robocze'. Już odpisałem, że sprawa nadaje się do rzecznika praw konsumenta, że nie wywiązują się z opłaconych dodatkowo usług to tylko odpisali, że to przeoczenie i przesyłka powinna dojść do 12:00 14.02 :/

 

reklamuj usluge, skoro brales gwarant to sprawy są priorytetowe:)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kolek23 napisał:

Pierwszy raz od dawna czekam na mecz United w LM :) #MourinhoOut

 

Ile w piłce nożnej znaczy miesiąc. Mięsiąc temu nie postawiłbym złamanego grosza na United. Tymczasem zdążyli odjebać niezły bilans a PSG straciło pół składu przez kontuzje <3 

Odnośnik do komentarza

@jmk

Takie firmy jak Epaka to tylko pośrednicy, którzy bazują na prywatnych i nie mogą praktycznie nic zagwarantować. Generalnie to wykupiłeś i tak tylko gwarantowane godziny dostawy, a nie odbioru paczki. Kurier podjechał w takich godzinach w jakich był w rejonie, więc tu nic nie poradzisz. Problem z dużymi firmami kurierskimi jest obecnie taki, że nie są w stanie przerobić ilości paczek jakie mają i kurierzy nie spinają się jakość specjalnie, bo często nie mają opcji żeby się wrócić do klienta, albo podjechać wcześniej. Jak będziesz jutro jednak wysyłał tą paczkę to dzwoń bezpośrednio na infolinię DHL. Połączą cię z kurierem, albo sami do niego przedzwonią jak będziesz czekał na linii (nie wiem jak dokładnie funkcjonuje to u nich).

 

Wypocin Gacka oczywiście nie ma co komentować, bo i tak pewno ma jakichś znajomych, którzy potwierdzą wszystko co napisze...

  • Lubię! 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, stefan_jaracz napisał:

@jmk

Takie firmy jak Epaka to tylko pośrednicy, którzy bazują na prywatnych i nie mogą praktycznie nic zagwarantować. Generalnie to wykupiłeś i tak tylko gwarantowane godziny dostawy, a nie odbioru paczki. Kurier podjechał w takich godzinach w jakich był w rejonie, więc tu nic nie poradzisz. Problem z dużymi firmami kurierskimi jest obecnie taki, że nie są w stanie przerobić ilości paczek jakie mają i kurierzy nie spinają się jakość specjalnie, bo często nie mają opcji żeby się wrócić do klienta, albo podjechać wcześniej. Jak będziesz jutro jednak wysyłał tą paczkę to dzwoń bezpośrednio na infolinię DHL. Połączą cię z kurierem, albo sami do niego przedzwonią jak będziesz czekał na linii (nie wiem jak dokładnie funkcjonuje to u nich).

 

Wypocin Gacka oczywiście nie ma co komentować, bo i tak pewno ma jakichś znajomych, którzy potwierdzą wszystko co napisze...

Sorry, ale pieprzysz. Skoro takie firmy nie mogą nic zagwarantować, to niech nie gwarantują i nie biorą pieniędzy za taką gwarancję. A godziny dostawy i odbioru paczki to jednak są terminy ze sobą powiązane. Wątpię, żeby kurier był w stanie dostarczyć w uzgodnionym terminie paczkę, której nie odebrał. A problemy firm kurierskich to nie problem klienta. Skoro nie są w stanie wywiązać się ze zobowiązań, to niech zwrócą kasę i zastanowią się we własnym gronie co zmienić, żeby to poprawić. 

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

 

Przecież regulamin firm kurierskich jest tak skonstruowany, że nie ma szans na cokolwiek.

jeśli jest umowa z konkretna duza  firma typu bank, to tam brak gwarantu reklamacja- usluga na fakturze zmieniała się na kwotę z kilkunastu 1 zł:)

 uslugi monitorowania przesyłki na przetarg, kurier przy pomyłce w sortowani potrafił lecieć np z Olsztyna do Szczecina zjedna przesyłka na koszt formy kurierskiej

Odnośnik do komentarza

Ale my nie mamy wpływu na to co obiecują pośrednicy. Z resztą jmk nie miał gwarantu godzin odbioru paczki tylko doręczenia i z tego się pewnie firma wywiąże, bo doręczą do 12. To że będzie to dzień później to nikogo nie bedzie interesować, bo usługa za jaką zapłacił zostanie wykonana.

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...