Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Reaper napisał:

A kto będzie pierwszym i drugim wiadomo? :D Tajemnica :ninja: 

 

To tylko w Twojej głowie, zaraz się dowiesz, że nikt nie może oceniać gry Milanu oprócz Gacka i Brudiego ;) 

 

No fakt, lepiej rzucić z dupy, że Milan to Piątek bo bez niego to klub szorował po dnie :keke: 

  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Pulek said:

ale zmasakrowałem Gacka w temacie o Milanie. chyba pierwszy raz brałem udział (i wygrałem) w wojence w internecie.

 

Z tym, że Piątek tylko stoi i dokłada nogę, to faktycznie trochę bez sensu, bo bardzo ładnie pracuje. Przeplata dobre zagrania słabymi, ale serducha wkłada fchuj i się wyrobi :)

 

17 minutes ago, Reaper said:

II Oficjalna Wizytacja Forumkowa w Szkocji! Po pierwszej udanej wizycie @me_who w zeszłym roku (zakończonej pozytywną oceną), skład komisji rozrósł się do trzech reprezentantów szanownego Forumke, którzy chcą zobaczyć jak to się forumkuje za granicą.

 

Będzie to chyba dotychczasowo największy zagraniczny zlot ForumCM, choć do MyFootballManager.pl nam dużo brakuje, łącznie z artykułami w gazetach :-k 

 

Kasy zabrakło, że organizujesz? ;)

 

5 minutes ago, Reaper said:

A kto będzie pierwszym i drugim wiadomo? :D Tajemnica :ninja: 

 

I po co te tajemnice :(

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Najzabawniejsze, że oglądają tacy Piątka od kilku miesięcy i będą twierdzić, że tak dobrze znają grę Piątka jednocześnie wyśmiewając tych, którzy rzadko oglądają Milan. Zarzut, że Piątek gra tylko na szpicy jest tak z dupy, że pozostaje się tylko uśmiechnąć i przytaknąć, a nie dyskutować. 

 

1 godzinę temu, szramek napisał:

Aż mi się na wymioty zebrało, szkoda że nikt takiej parówy nie spacyfikował. 

O co chodzi, bo o gwiazdach słyszałem, a o innych zdarzeniach nie?

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Man_iac napisał:

Najzabawniejsze, że oglądają tacy Piątka od kilku miesięcy i będą twierdzić, że tak dobrze znają grę Piątka jednocześnie wyśmiewając tych, którzy rzadko oglądają Milan. Zarzut, że Piątek gra tylko na szpicy jest tak z dupy, że pozostaje się tylko uśmiechnąć i przytaknąć, a nie dyskutować. 

 

 

Asysty i kluczowe podania. Poprosze o liczby.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...