Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam koledzy ze posiadanie dziecka uczy cieszenia sie na nowo z malych rzeczy

Na przyklad dzisiaj kolega ma urodziny, a do nas przyjechali tesciowie, ktorzy zajma sie mala, wiec ja z czystym sumieniem moge isc swietowac. A jeszcze pol roku temu bym sie zastanawial, czy sie jakos nie wykrecic.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Hajd napisał:

Powiem wam koledzy ze posiadanie dziecka uczy cieszenia sie na nowo z malych rzeczy

Na przyklad dzisiaj kolega ma urodziny, a do nas przyjechali tesciowie, ktorzy zajma sie mala, wiec ja z czystym sumieniem moge isc swietowac. A jeszcze pol roku temu bym sie zastanawial, czy sie jakos nie wykrecic.

 

Ja przy przechodzeniu aktualnie drugi raz przez okres dwulatka cieszyłbym się najbardziej wtedy, gdyby teościowie zaoferowali się iść tam za mnie. Z dziećmi. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym pogadał szczerze z kumplem. Oczywiście jeśli to jest serio bardzo dobry kumpel. W przypadku odmowy uszanowałbym, a jeśli się zgodzi to z pewnością doceni, że liczysz się z jego zdaniem no i drogę masz otwartą. Jeśli jednak ten kolega to taki typowy kolega na flaszkę i nic więcej to bym miał wyjebane.

 

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Kaczy napisał:

była dziewczyna dobrego kumpla, to temat niedostępny i oznaka jakiejś tam lojalności, czy uważacie, że jednak warto próbować narażając się ewentualnie na pretensje?

 

Moja była jest obecnie z jednym z moich najlepszych ziomków (byliśmy razem prawie 7 lat). Kumpel przy flaszce zapytał czy może i jest ok. Nawet widujemy się dość regularnie, więc wszystko jest do ogarnięcia :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...