Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie @jmk! Twój szalik zaginął :( W sensie albo moja mama albo teściowa gdzieś go schowały, bo ciągle na walizkach byliśmy to w jednym to w drugim domu. Jeszcze będę szukał przy następnych okazjach jak będę w Polsce, a jak coś to Ci po prostu zwrócę hajs.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

Właśnie @jmk! Twój szalik zaginął :( W sensie albo moja mama albo teściowa gdzieś go schowały, bo ciągle na walizkach byliśmy to w jednym to w drugim domu. Jeszcze będę szukał przy następnych okazjach jak będę w Polsce, a jak coś to Ci po prostu zwrócę hajs.

Tylko czy ci księgowa przeleje kasę?

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Reaper napisał:

Właśnie @jmk! Twój szalik zaginął :( W sensie albo moja mama albo teściowa gdzieś go schowały, bo ciągle na walizkach byliśmy to w jednym to w drugim domu. Jeszcze będę szukał przy następnych okazjach jak będę w Polsce, a jak coś to Ci po prostu zwrócę hajs.

 

[jmk mode] @tio jak to rozliczyć [/jmk mode]

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, schizzm napisał:

Pytanie, bo mnie to intryguje od jakiegoś czasu

 

Czy jak zamawia się żarcie na wynos, i w zamówieniu jest ujęta cena za dostawę, to powinno się dawać jeszcze napiwek? :-k  Czy w takiej sytuacji nie danie takowego nie bedzie faux pas?

Generalnie robię jak @Reaper, chyba że rowerzysta musiał nakurwiać do mnie w wielkiej ulewie i to po nim widać. Wtedy doceniam to, że są ludzie, którzy pracują w uber eats :D

Odnośnik do komentarza

Ej kurwa, powinienem był w tym temacie o efemowej karierze Miśka zrobić coś w stylu hiszpańskiego studia TV Movistar Partidazo i odegrać rolę eksperta orającego zespół Realu Valladolid niczym Gary Neville. Ole byłaby imersja :D 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Teraz, lad napisał:

Ej kurwa, powinienem był w tym temacie o efemowej karierze Miśka zrobić coś w stylu hiszpańskiego studia TV Movistar Partidazo i odegrać rolę eksperta orającego zespół Realu Valladolid niczym Gary Neville. Ole byłaby imersja :D 

o widzisz :) 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

Pytanie, bo mnie to intryguje od jakiegoś czasu

 

Czy jak zamawia się żarcie na wynos, i w zamówieniu jest ujęta cena za dostawę, to powinno się dawać jeszcze napiwek? :-k  Czy w takiej sytuacji nie danie takowego nie bedzie faux pas?

Zalezy od kraju. W Stanach to bedzie faux pas, w normalnych krajach (czyli wszedzie indziej) nie

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...