Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Z cyklu logika FM:

 

Frank Lampard awansował z Derby do Premier League, w której ma bilans 0-5-11 9:39. Bilans ten przekonał szefów Watfordu do wykupienia jego kontraktu z The Rams xd

 

Watford też walczy o ligowy byt zajmując obecnie 18 miejsce.

Odnośnik do komentarza

U mnie menadżerami Arsenalu po Wengerze byli Emery, Benitez (xddd), Karl Robinson (kto), a obecnie Sanchez Flores i zajmują 14 miejsce. Za to Wasilewski buduje karierę menago najpierw w QPR, a obecnie w Derby. Z kolei Cudicini prowadzi Swansea. Ale Eddie Howe notuje przyzwoite wyniki z Evertonem, obecnie na 6 miejscu, ale były dwa miesiące w TOP4

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Vami napisał:

Przecież są kraje np. w Ameryce Południowej, gdzie na porządku dziennym są samosądy i np. przestrzeliwanie rąk, czy obcinanie palców złodziejom złapanym na gorącym uczynku. To są te normalne kraje? :)

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ajerkoniak napisał:

U mnie menadżerami Arsenalu po Wengerze byli Emery, Benitez (xddd), Karl Robinson (kto), a obecnie Sanchez Flores i zajmują 14 miejsce. Za to Wasilewski buduje karierę menago najpierw w QPR, a obecnie w Derby. Z kolei Cudicini prowadzi Swansea. Ale Eddie Howe notuje przyzwoite wyniki z Evertonem, obecnie na 6 miejscu, ale były dwa miesiące w TOP4

No mnie idzie trochę lepiej, ale nie mam pojęcia jak mam zdobyć mistrzostwo. Liverpool 14-3-0, 46 goli strzelonych, 3 stracone (!!!!!!!!!) :roll: 

Odnośnik do komentarza
Teraz, ajerkoniak napisał:

Ja jestem w szóstym sezonie Tottenhamu, ale rozkminiam coraz bardziej Hiszpanie, Espanyol fajnie wygląda, tylko musieliby wyjebać Pochettino, a że robi im 3 miejsce to ciężko :/

Ja tak czekam na kadrę Szkocji, tylko w przeciwieństwie do Espanyolu gra absolutne gunwo. A już nawet Włochy mnie zapraszały na rozmowy. 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Man_iac napisał:

Przecież są kraje np. w Ameryce Południowej, gdzie na porządku dziennym są samosądy i np. przestrzeliwanie rąk, czy obcinanie palców złodziejom złapanym na gorącym uczynku. To są te normalne kraje? :)

 

Mnie w sumie nie wiem dlaczego, ale mocno uderzyła sytuacja w której Stanowski za komentarz (na wyrok sądowy moim zdaniem) robi sobie uzytek ze swojej medialności i wymierza karę osobiście jakiemuś ziomkowi z neta udostępniając jego dane i wymuszając wpłatę na podaną fundacje. To skurwysynstwo, ale Stanowskiemu się dawno w dupce poprzewracało.

https://www.tvp.info/41168296/stanowski-zapier-ci-syna-hejter-bolesnie-ukarany

W dupie się poprzewracało, że internety ponoć zrobiły zrzutkę na tego kolesia :keke: Wszystko zadziałało nie tak....

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

Mnie w sumie nie wiem dlaczego, ale mocno uderzyła sytuacja w której Stanowski za komentarz (na wyrok sądowy moim zdaniem) robi sobie uzytek ze swojej medialności i wymierza karę osobiście jakiemuś ziomkowi z neta udostępniając jego dane i wymuszając wpłatę na podaną fundacje. To skurwysynstwo, ale Stanowskiemu się dawno w dupce poprzewracało.

A najlepsze jest to jak mu ludzie wyciągają jak sam pisał po jakichś meczach na temat zawodników, żeby się powiesili, itd. :D 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Brudinho napisał:

 

Mnie w sumie nie wiem dlaczego, ale mocno uderzyła sytuacja w której Stanowski za komentarz (na wyrok sądowy moim zdaniem) robi sobie uzytek ze swojej medialności i wymierza karę osobiście jakiemuś ziomkowi z neta udostępniając jego dane i wymuszając wpłatę na podaną fundacje. To skurwysynstwo, ale Stanowskiemu się dawno w dupce poprzewracało.

Nie przepadam za tym gosciem, ale gdyby ktos do mnie wypisywal takie rzeczy, a ja moglbym go dojechac bez udzialu policji to na pewno bym to zrobil. Teraz nie sadze, zeby taka sytuacja miala sie powtorzyc.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Misiek napisał:

Taa, ale Internet nie zapomina :) 

 

I nie zapominajmy, że no jest PiSiorem pełnym ryjem

DywCjHNXcAAs5d0.jpg:large

Teraz, Hajd napisał:

Nie przepadam za tym gosciem, ale gdyby ktos do mnie wypisywal takie rzeczy, a ja moglbym go dojechac bez udzialu policji to na pewno bym to zrobil. Teraz nie sadze, zeby taka sytuacja miala sie powtorzyc.

 

Biorąc pod uwagę, że nie mam danych ile tego bylo wcześniej takich sytuacji, nie mogę się z Tboą zgodzić bo ludzie to po prostu debile :P

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

I nie zapominajmy, że no jest PiSiorem pełnym ryjem

 

Taa, ale gdzieś tam twierdził, że wcale, a wcale (o ile nie pomyliłem go z innym dziennikarzem sportowym :-k). Generalnie nie przepadam za nim. Szanuję za zrobienie biznesu z weszło, ale jego strasznie nie lubię.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Misiek napisał:

;( nie umiem, kurwa, nie umiem ;( 

 

Kurwa, chciałem zobaczyć te taktykę Twoją, ale ingur na telefonie mi nie działa. Tj obrazek się wyświetla ale przy powiększaniu jest zamazany i nic nie widzę.

 

Moze grasz za agresywnie? Jeśli to taka kulawa ekipa to może powinienes grać bezpieczniej i bardziej z kontrataku?

 

Korci mnie tez żeby zagrać tym klubem chociaz ten jeden sezon :D 

2 minuty temu, Brudinho napisał:

Zresztą taki @lad to dzisiaj na twitterze zaproponował panu Silvie eutanazje :keke: 

Honorowe samobójstwo.

 

W moim przypadku to tylko nawiązanie do pana Kelthuza.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No i @Misiek imo lepiej i prościej jest zrobić taką taktykę, która pasuje pod twój zespół. Z tego co widzę to założyłeś sobie od początku te 442 nie patrząc na okoliczności. 

 

Imo o ile nie masz samych klasowych zawodników powinienes być trochę bardziej elastyczny i zrobić coś co służy piłkarzom których masz do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, lad napisał:

Kurwa, chciałem zobaczyć te taktykę Twoją, ale ingur na telefonie mi nie działa. Tj obrazek się wyświetla ale przy powiększaniu jest zamazany i nic nie widzę.

 

Moze grasz za agresywnie? Jeśli to taka kulawa ekipa to może powinienes grać bezpieczniej i bardziej z kontrataku?

 

Korci mnie tez żeby zagrać tym klubem chociaz ten jeden sezon :D 

Po pierwsze, chcę grać 4-4-2 i się uparłem na taką taktykę. Nie lubię grać jednym napastnikiem :) Prawdopodobnie oni się do takiej gry nie nadają. Jak mnie wywalili w poprzednim savie, to AI od razu przeszła na grę jednym napastnikiem, już teraz nie pamiętam dokładnie co to było :-k 

 

Co do mojej taktyki, to mentalność ostrożna, kontra w fazie przejścia, szersza i niższa linia obrony, krótsze krycie i bardziej zdecydowane przeszkadzanie bramkarzowi. Kiedy jesteśmy przy piłce to gramy szeroko i ataki prawym i lewym skrzydłem. Brak instrukcji dla przedpola bramki rywala. Czasem w trakcie meczu szybkie centry ustawiałem. 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...