Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Vami napisał:

Pewnie dlatego, że bycie czerwonym usprawiedliwia wszystko, a tolerancja w ich środowisku istnieje jedynie ta z Marcusowskiego artykułu "Tolerancja represywna". Nikim tak bardzo nie gardzę jak komuchami.

Jak bede chcial pic wino pod sklepem, to panstwo powinno mi to zapewnic.

 

Następny zwrot swiatopogladu Vamiego za 9, 8, 7, 6...

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gabe napisał:

Ja nie wiem, że wszyscy tak nienawidzą komunizmu, a przecież praktycznie każdy z nas pewnie kilkanaście lat przeżył w takiej komunie, zwanej zazwyczaj rodziną :D :keke: 

Nie Vami. Vami się urodził w spółce z o.o. Jako członek... :keke:

 

Następnie nastąpiło wrogie przejęcie i lekarz go zaszczepił.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Porównanie rodziny do komunizmu to już poziom czerwonego zanurzenia, który przerasta moje możliwości percepcji :roll: Partia rodziną, partia bogiem! Potem nic dziwnego, że taki wyprany czerwony mózg mówi, że państwo ma prawo mówić rodzicom, jak wychowywać i uczyć swoje dzieci i w ogóle sterować ludźmi, bo przecież najwyższym dobrem jest państwo i komuna, a nie jakieś neoliberalne bajania typu wolność jednostki, prawo własności czy samostanowienia. Właśnie dlatego w USA jest druga poprawka. Żeby odstrzelić totalniaków (federalnych), jak wejdą na twój teren prywatny, by go zawłaszczyć i próbować mówić, jak żyć.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

podoba mi się, że jak polityk kłamie, ale w dobrych intencjach (no żeby wprowadzić ważne tematy do dyskursu politycznego! :kekeke: ) to jest cacy!

W takim razie myślę, że warto podziękować także Niesiołowi, dzięki niemu może wreszcie zacznie się więcej rozmawiać o problemie prostytucji i korupcji wśród polityków!

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, me_who napisał:

Ktoś lata A2 do Niemiec? Bo ja zawsze A4 i tam wiem gdzie zatankować po ludzku (Zgorzelec, Citronex, polecam) a tutaj nie wiem gdzie odbić, żeby nie zatankować na Orlenie za 7 zł za litr czy ile se oni liczą na autostradzie :keke:

 

Pierdol to i se za eurasy zatankuj. Jakoś zupersa jest zupełnie inna :) 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Hidalgoo napisał:

podoba mi się, że jak polityk kłamie, ale w dobrych intencjach (no żeby wprowadzić ważne tematy do dyskursu politycznego! :kekeke: ) to jest cacy

Nie wiem, czy do mnie pijesz, ale ja najzwyczajniej w świecie podziwiam jego realpolitik, podobnie jak niejednokrotnie podziwiałem ten PiSu :>

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...