Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@kolek23 poznaj Shauna Muldoona.

 

4jUVRWY.png

 

Jeśli chodzi o taktykę, to na razie jest to cały czas w fazie szlifowania, bo gram nią od paru meczów. No ale jest mój take na grę opartą na posiadaniu piłki :) Richarlisona jeszcze nie przetestowałem z funkcją ataku, bo do tej pory był ze wsparciem, ale za mało goli strzelamy i potrzebuję trochę więcej zęba z przodu. Mam jeszcze indywidualne polecenia - środkowi pomocnicy i trójka z przodu wszyscy mają zwiększony pressing i szukanie gry (chyba tak się nazywa roaming), a skrzydłowi grają wężej. DP i obrońcy wszyscy mają "fewer risks".

 

No i kusi mnie żeby Bernarda spróbować jako trequaristę, ale ma trochę za mały work rate, a w tej roli nie da się zwiększyć pressingu więc na razie to zarzuciłem.

 

RLeGTI6.png

 

A no i gdybym miał pół napastnika to tytuł izi ;) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
[mention=36]kolek23[/mention] poznaj Shauna Muldoona.
 
4jUVRWY.png
 
Jeśli chodzi o taktykę, to na razie jest to cały czas w fazie szlifowania, bo gram nią od paru meczów. No ale jest mój take na grę opartą na posiadaniu piłki  Richarlisona jeszcze nie przetestowałem z funkcją ataku, bo do tej pory był ze wsparciem, ale za mało goli strzelamy i potrzebuję trochę więcej zęba z przodu. Mam jeszcze indywidualne polecenia - środkowi pomocnicy i trójka z przodu wszyscy mają zwiększony pressing i szukanie gry (chyba tak się nazywa roaming), a skrzydłowi grają wężej. DP i obrońcy wszyscy mają "fewer risks".
 
No i kusi mnie żeby Bernarda spróbować jako trequaristę, ale ma trochę za mały work rate, a w tej roli nie da się zwiększyć pressingu więc na razie to zarzuciłem.
 
RLeGTI6.png
 
A no i gdybym miał pół napastnika to tytuł izi  

Jest jakiś nowy system generowania twarzy w 19? Przecież ten nowy Owen wygląda jak jakiś Zenek z Białegostoku (nie wybaczę mojej stówy) i to taki, który od kilku miesięcy walił w kocioł
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, wojt3k napisał:

Jest jakiś nowy system generowania twarzy w 19? Przecież ten nowy Owen wygląda jak jakiś Zenek z Białegostoku (nie wybaczę mojej stówyemoji6.png) i to taki, który od kilku miesięcy walił w kocioł

Mi trochę jak Janczyk wygląda :P 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, lad napisał:

Ja pierdole, się pochwaliłem i teraz przegrywam nawet z Cardiff u siebie.

a może to dlatego, że wyjebałeś wczoraj morze wódki, a teraz z Ciebie schodzi i nie wiesz co robisz? a nie wina forumke? 

 

;) 

 

idę na zakupy, i jak się rozłożę z kulkami o 17, to będę grał do 5 rano. uprzedzając pytanie kolegi @Reaper, żona ma dzisiaj wychodne, więc... no będę grał w grę, jadł niezdrowe rzeczy i popijał je colą, a w okolicy północy odpalę sobie alko-alko. brzmi jak plan!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Możliwe, ale zostałem zevertonizowany bo miałem walczyć o mistrza, a skończyło się na 4 miejscu. 

 

No, ale taki był cel na ten sezon więc jestem w stanie to zaakceptować. Teraz najprzyjemniejsza część - wypierdalanie szrotu i poszukiwania napastnika.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pulek napisał:

a może to dlatego, że wyjebałeś wczoraj morze wódki, a teraz z Ciebie schodzi i nie wiesz co robisz? a nie wina forumke? 

 

;) 

 

idę na zakupy, i jak się rozłożę z kulkami o 17, to będę grał do 5 rano. uprzedzając pytanie kolegi @Reaper, żona ma dzisiaj wychodne, więc... no będę grał w grę, jadł niezdrowe rzeczy i popijał je colą, a w okolicy północy odpalę sobie alko-alko. brzmi jak plan!

 

Jaki kolega, nawet nie zaprosil na kulki, tfu, znaczy alko-alko.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko dalej nie rozumiem odpalania alkoholu o północy, ale ja też preferuję siedzenie maksymalnie do 2 ;) Mnie chwyciła chęć na kraftowe piwko, podjeżdżam do wioskowego sklepu, a ty na półce... Browar Golem :o Okazało się, że jakiś wspólny projekt z browarem Szpula i tylko jedno piwko, ale oczywiście kupione ;) Troszku się schłodzą i za pół godzinki odpalam, tak żeby pewnie ok. 1 iść spać, bo Młody i tak obudzi przed 7 :) 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Reaper napisał:

Ja tylko dalej nie rozumiem odpalania alkoholu o północy, ale ja też preferuję siedzenie maksymalnie do 2 ;) Mnie chwyciła chęć na kraftowe piwko, podjeżdżam do wioskowego sklepu, a ty na półce... Browar Golem :o Okazało się, że jakiś wspólny projekt z browarem Szpula i tylko jedno piwko, ale oczywiście kupione ;) Troszku się schłodzą i za pół godzinki odpalam, tak żeby pewnie ok. 1 iść spać, bo Młody i tak obudzi przed 7 :) 

no ja się śpiący robię po piwie jak za wcześnie wypije, a chce mnie się grać w kulki :) 

 

kupione pieczywo, kiełbasa, cebula, pomidory, śledzie :-k i 4 piwka. zrobię sobie elegancki wieczór, powiedziałbym, że z wystawnym daniem :kekeke: 

Odnośnik do komentarza

Dałem czadu dzisiaj. kupiłem sobie spa na gruponie, pojechałem na północ 40 minut pociągiem na Costa brava, co by się pomasowac woda, a na miejscu słyszę, że musiałem najpierw zrobić rezerwację i sobota wieczór jest tylko dla gości hotelowych :kekeke: Wracam 24 lutego ;)

Plus taki, że ten pociąg to zajebista rzecz, bo jedzie nad samym morzem (do tego był zachód słońca, deszcz i pojawiła się tecza :)) df0f1f61b049e9d57b3f00380698c031.jpg


 

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...