Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lucifer Morningstar napisał:

Wiem że to już inny wydawca ale przesadzacie. 13 lat w to gralem:). Pewnie gdyby nie fakt, że często się sypala, przy jakimś 20 sezonie, to by jeszcze była w uzyciu. 

 

 No ale w porównaniu z FM 05 i 06 była po prostu słaba. Przede wszystkim pamiętam rewolucyjny na owe czasy system opracowywania stałych fragmentów, który jeszcze na poziomie bety został złamany w ten sposób, że znaleziono killer rogi ;) FM'y też miały z tym problem, żeby nie było, ale w przypadku CM 5 to był tylko wierzchołek góry lodowej. 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, krzysfiol napisał:

CM 5 wydał Eidos po rozejściu się z SI. To była najgorsza gra o tej nazwie w historii. 

 

Ja to wiem, bo próbowałem w nią grać i w porównaniu do FM2005 była praktycznie niegrywalna. Albo inaczej: nie wyobrażałem sobie grać w innego menago niż FM, bo po jego spróbowaniu wszystkie inne menedżery były poza skalą.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Potencjalnie fajny serial sobie znalazłem. Hinterland. Taki typowy brytyjski serial kryminalny czyli dużo śledztwa i kminienia, właściwie zero akcji. Nie wiem czy to typowy, ale tak mi sie one kojarzą od kiedy za guwniaka oglądałem jakiś policyjny serial z Helen Miren. Anyway, pierwszy odcienk fajny, ale to co mnie w ogóle do niego przyciągnęło rządzi - a jest to walijska prowincja w okolicach Aberystwyth. Jak tam jest genialnie. Minus troszkę, ze odcinki po 90 minut, ale dzięki temu jest więcej kryminalistycznej roboty i kminienia, a nie wzium i dziękuje, rozwiązane. Będę oglądał dalej.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w The Last Of Us, jestem miło zaskoczony jak dobrze wygląda ten remaster. Z drugiej strony miałem paroletnią przerwę w granie w jakieś poważne gry singlowe, więc może dlatego robi na mnie wrażenie, bo mentalnie w tematyce gier jestem w 2012? :-k 

@Reaper podałbyś w wolnej chwili model swojego ampli i zestawu głośników? 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Counter napisał:

Pograłem trochę w The Last Of Us, jestem miło zaskoczony jak dobrze wygląda ten remaster. Z drugiej strony miałem paroletnią przerwę w granie w jakieś poważne gry singlowe, więc może dlatego robi na mnie wrażenie, bo mentalnie w tematyce gier jestem w 2012? :-k 

@Reaper podałbyś w wolnej chwili model swojego ampli i zestawu głośników? 

10910 Yamaha A-S201 - dostawa gratis
(Dostępna kolorystyka: Czarny)
 1 szt. x 749,00 zł ( 608,94 zł x 23 % )

749,00 zł

16394 Polk audio M10 - kredyt 20x0% + dostawa gratis
2 szt. x 297,50 zł ( 241,87 zł x 23 % )

595,00 zł

Płatność: PayU
Dostawy: Kurier DHL/DPD
0,00 zł
Łączna kwota do zapłaty
1 344,00 zł
 
Kupowane w www.q21.pl 
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Bry

 

Ja musiałem wczoraj oderwać się od Spajdiego, żeby dzisiaj jako tako funkcjonować, ale jeszcze tylko piątek i potem wolne aż do środy, więc będzie grane.

 

Bardzo mnie boli brak miksu angielskie głosy + polskie napisy, aczkolwiek na razie nie ma tragedii. Chociaż niektóre dialogi wydają mi się mocno sztuczne.

 

Próbowałem odpalić po angielsku i może to będzie dobry pomysł, ale na drugie przejście. Bo na razie jak jednocześnie miałem słuchać, czytać podpowiedzi/dialogi i jeszcze lecieć gdzieś między budynkami to czułem się zagubiony.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...