Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Feanor napisał:

Spiderman to nie jest prawdziwy reboot. W świecie Marvela w pewnym sensie przecież każda produkcja z pająkiem może być kanoniczna, bo rozgrywa się w earth-xxx. 

Ale filmowo Spiderman był trzy razy i za każdym razem inny ;)

 

Uważam, że jest miejsce dla Fallouta na Zachodnim Wybrzeżu jak Bóg przykazał w klimatach Enklawy i tego typu tematów. Nie musi być to reboot sensu stricte, ale niech bethesdowe wydarzenia ze Wschodniego Wybrzeża sobie, a "oryginalny" Zachód sobie.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Feanor napisał:

No ale New Vegas było na zachodzie afaik. Nie skrajnym, ale państwo kalifornijskie tam występuje (czy tam New Colorado, nie pamiętam fabuły dobrze). 

F2 i NV dzieli 40 lat, jest naprawdę sporo miejsca, żeby wcisnąć tam coś ciekawego. Choćby właśnie jak NCR z małego ugrupowania zmienia się w lokalnego hegemona ;)  Skasowany Van Buren widzę miał być 10 lat po F2, może jeszcze można coś z niego uratować. Znaczy fabularnie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

F2 i NV dzieli 40 lat, jest naprawdę sporo miejsca, żeby wcisnąć tam coś ciekawego. Choćby właśnie jak NCR z małego ugrupowania zmienia się w lokalnego hegemona ;)  Skasowany Van Buren widzę miał być 10 lat po F2, może jeszcze można coś z niego uratować. Znaczy fabularnie.

No przecież właśnie uratowali i wsadzili do New Vegas ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Akurat ten Legion to mi wybitnie nie pasował. Owszem, jako ugrupowanie polityczne czy tam plemienne, z całą rzymską otoczką to było całkiem sprytnie wplecione. Ale fakt, że ich żołnierze byli stylizowani na legionistów w uzbrojeniu (miecze i zbroje) to już było imo przegięciem i strasznie się gryzło z resztą gry.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

Mnie to nie razilo,a sam motyw legionu mi się bardzo podobał i "wczulem" się w to (świetny pomysł z ukrzyzowaniami :)). 

 

Skoro w post-apo można na sobie nosić cokolwiek, włącznie z wyposażeniem pobliskiego wysypiska śmieci, to dlaczego nie miałaby się znaleźć banda zjebow bawiąca się w Rzym ;)

Wszystko ok, ale ciężko mi uwierzyć, że tak uzbrojone, choćby nie wiem jak fanatyczne wojsko było w stanie skutecznie walczyć z NCR o tamę Hoovera ;)

Mogą się bawić w Rzym, ale imo nie można ich traktować poważnie jako siły militarnej w świecie, w którym mamy broń palną, power armory i vertibirdy.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Dudek napisał:

A jednak poczta potrafi być szybka. Ziomek nadał do mnie paczkę wczoraj po 14, dzisiaj po 13 dostałem awizo

jezu, w tym momencie w mojej głowie pojawia się wąs taco hemingwaya i słyszę "wracam i widzę awizo, awizo, awizo"..........

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...