Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Reaper napisał:

Tylko po co było czekać z alkoholem do północy? Toż to tyle straconych godzin wieczornych na byciu trzeźwym :/ 

eee, no nie, bo jak za wcześnie nastąpi zwolnienie blokady losującej, to nie będzie ani kulek, ani takich innych :/ a tak to idelololo sobie posiedzę do 4 przy 3 piwkach :)

Odnośnik do komentarza

Koleszkowie, jestem z chilijskim winem, ktorym zapijalem slaby francuski film! Wasze zdrowie!

17 minut temu, Brudinho napisał:

Kurwa w aktualizacji moich postanowień noworocznych to jestem w dupie z fiendzonem bardziej niż kiedykolwiek....będę kurwa kwiatki do ślubu sypał w kiecce jako kurwa druhna xD

Smatri w mai glaza!!!!! Adin!!!! Wychodz z friendzone!!!!

Odnośnik do komentarza

Na ostatniej wyprzedaży na Steam kupiłem sobie Offworld Trading Company, bo miałem ochotę pograć w jakąś strategię ekonomiczną. Niestety nie polecam. Sprowadza się do wybudowania kilku budynków wydobywczych i szybkiego klikania sprzedaj/kup surowce i wykupu przeciwników... Szkoda, bo samouczek był tak poprowadzony, że wyglądało to wszystko sensownie. A zaczynam potyczkę z AI i komputer szybko stawia kilka budynków, a potem robi kasę z surowców. Mało urozmaicone to granie. Szkoda. Sama gra wygląda przyjemnie dla oka, pastelowe kolory, wszystko się zgadza. Muzyka trochę irytuje, bo ciągle kręci się wokół jednej nuty.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...