Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Fenomen napisał:

wczoraj wszystkie glowne drogi w rejonie byly zablokowane: A4, S3, S5, S8, DK8, DK35, DK5... niektore, jak A4, czy DK35 w wiecej niz jednym miejscu... istny dramat; auta nie byly w stanie podjechac pod minimalne chocby wzniesienia; i to nie tylko ciezarowki, ale tez osobowe

 

kolo mojego hotelu byl taki lod, ze auta po prostej nie mialy jak ruszyc i staly w miejscu

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Counter napisał:

no powiem Panu, że ładny progres. :) Jak tam z rangą stoisz? 

Tak naprawdę stoję w miejscu, bo kilka miechów temu dobiłem do Nova 2, później rollercoaster i spadki chyba nawet do Silver V, a teraz od jakiegoś czasu już stabilnie stoję na Nova 2. No ale gram z samymi randomami, co pewnie nie powinno być specjalnie wytłumaczeniem, ale jednak trudniej się rankuje jak trafi się jakieś zgniłe jajo w drużynie ;) 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Fenomen napisał:

no to nie wiem, ja zawsze zostawiam depozyt w momencie odbioru auta w wypozyczalni

Ja z wypożyczalniami aut zawsze miałem problem, bo do tej pory najczęściej korzystałem z economycarrentals.com i tam zawsze wykupywałem tę opcję dodatkowego ubezpieczenia, po czym i tak na miejscu w wypożyczalni kazali mi coś dopłacać. Ale ostatnio we Włoszech postanowiłem podrążyć temat i koleś mi wytłumaczył, że wykupiłem ubezpieczenie z serwisu economycarrentals.com, które oznacza, że jeśli cokolwiek się stanie, to ja muszę zapłacić im (Europcar), a później rozliczać się z tą stroną. No więc nie wykupiłem tego dodatkowego ubezpieczenia, a blokada była chyba na jakieś 100-200 euro. W jakiejś mniejszej wypożyczalni we Włoszech kiedyś miałem tylko 50 euro depozytu, ale wtedy faktycznie kazali mi dopłacić do ubezpieczenia - bez ubezpieczenia musiałbym zostawić właśnie coś koło 1000 euro depozytu.

Odnośnik do komentarza

o tym tez juz slyszalem, ze korzystajac z posrednikow typu economycarrentals czy rentalcars to gdy wykupujesz ubezpieczenie to jest ubezpieczenie posrednika, a firma wypozyczajaca moze zaproponowac Ci swoje ubezpieczenie; moze jak bede teraz w marcu w Hiszpanii to tez o to dopytam i sie dowiem co i jak

ale jak dotad jeszcze mi sie nie zdarzylo, zebym nie zakladal depozytu na karcie, a auta wynajmuje 2-3 razy do roku :-k

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Fenomen napisał:

o tym tez juz slyszalem, ze korzystajac z posrednikow typu economycarrentals czy rentalcars to gdy wykupujesz ubezpieczenie to jest ubezpieczenie posrednika, a firma wypozyczajaca moze zaproponowac Ci swoje ubezpieczenie; moze jak bede teraz w marcu w Hiszpanii to tez o to dopytam i sie dowiem co i jak

ale jak dotad jeszcze mi sie nie zdarzylo, zebym nie zakladal depozytu na karcie, a auta wynajmuje 2-3 razy do roku :-k

 

No i tak to właśnie wygląda. Ubezpieczenie jest od pośrednika a zwrot ewentualnych kosztów odzyskuje się od niego. Chujowo.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...