Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Misiek napisał:

hmm, to chyba nieciekawie mimo wszystko, projekt padł?

 

Nie, cały business unit został zamknięty. Zostaniemy przesunięci w strukturach, kilka osób może zostać zwolnionych, ale to raczej wśród menedżerów. Spodziewałem się tego pół roku temu, a nie teraz, kiedy jesteśmy na mecie jeśli chodzi o domykanie tematów wchodzenia na giełdę.

 

Godzinę temu, Reaper napisał:

Ale jakieś cięcia etatów poszły, czy wszystkich rozniosą po innych działach?

 

Roznoszą po innych działach. Ogólnie robiliśmy masę projektów wewnętrznych, które potem były sprzedawane do klientów, ale ponieważ w księgach widnieliśmy jako koszt, to postanowili to zmienić... :) ot życie.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Scorpio napisał:

No wlasnie ja juz sobie nie wyobrazam miec szefa. Koniec marudzenia, wysluchiwania i robienia rzeczy, na ktore nie mam ochoty i czasu. 

 

Ja właśnie dziś dostałem opierdziel za szefa od klienta ;)

 

 

 

4 minuty temu, me_who napisał:

Poszedłbym na tego animowanego Szpajdermena, ale chyba trochę pszypau iść na kreskówkę do kina :-k 

 

Tylko nie idź w Szczecinie, bo to niebezpieczne.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy sezon Espanyolem zakończony. Czas na podsumowanko @lad, @Pulek, @schizzm

 

Sezon zaczęliśmy z oczekiwaniem dokładnie środka tabeli (przewidywane miejsce 10.)

 

Zaczęliśmy od 1-5 z Realem Madryt xD więc optymistycznie mnie to nie nastawiło. Ale potem było już pod górkę, w tym 4-1 u siebie z Barcą (w CdR, w rewanżu dostałem 5-0 w plecy xD)

 

Transfery:



eGLiYhB.png

Tabela na koniec:



m9lCIv5.png

I paka:



4Z0jqiy.png

Zakwalifikowaliśmy się do CL :) Tym samym trzeba wzmocnić zwłaszcza boki obrony. Jest paru ciekawych wychowanków, będzie fajnie :) Dziękuję za uwagę :P

LOL, 3,81 mln ojro za 4 miejsce xD

  • Lubię! 7
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...