Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Reaper napisał:

Coś dziwnego się wydarzyło u mnie na koncie w Aliorze, pobrali mi opłatę za kartę, przez co wylądowałem na minusie, po czym dzisiaj mi ją sami spłacili i mam równe 0 na koncie :-k Kiedyś przy takiej sytuacji to mi jeszcze walnęli 20 zł kary i byłem 23 zł na minusie :keke: 

Nie widzę na gogu? :-k 

Bo nie ma :) sorry, taki indyk myślałem że na GOG na pewno będzie. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Reaper napisał:

Jakoś z dupy mam 12 zł na GOG-u do wydania do 6 lutego. Co mam wziąć? @schizzm?

Najpierw kilka pytań:

 

1. Co preferujesz z GOG-a, scenę indie czy stare tytuły?

2. Jakiś gatunek preferowany albo odwrotnie, czegoś nie lubisz/na coś nie masz czasu itp?

3. Chcesz wykorzystać tylko te 12 zł?

4. Jesteś teraz w PL? Czy zagranico masz ceny w zł? :-k Ja mam euro i o ile się nie mylę oni nie mają przelicznika 1 do 1, ceny mogą się różnić.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie Starcrafta jedynkę w remasterze. Chciałem też kupić W3, no ale u Blizzarda się nie da się, bo można tylko w przedsprzedaży kupić remastera. A ten wychodzi w grudniu :|

 

A jeden taki Zięba Karol, to się, kurwa, wszędzie chwalił, że się, kurwa, niczego nie boi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, schizzm napisał:

Najpierw kilka pytań:

 

1. Co preferujesz z GOG-a, scenę indie czy stare tytuły?

2. Jakiś gatunek preferowany albo odwrotnie, czegoś nie lubisz/na coś nie masz czasu itp?

3. Chcesz wykorzystać tylko te 12 zł?

4. Jesteś teraz w PL? Czy zagranico masz ceny w zł? :-k Ja mam euro i o ile się nie mylę oni nie mają przelicznika 1 do 1, ceny mogą się różnić.

To jest moja biblioteka, grałem z tego w Strong Bad (wyłączyłem, słabe), Puzzle Agent (1 przeszedłem, 2 przejdę, spoko), Telltale gierki na pewno przejdę, Prison Architect (odpadłem szybko, planuję kiedyś wrócić), HoMM (kupiłem, ale nie grałem, mam HD na Steam :D), Wiedźmin (przeszedłem), Commandos (odpadłem, na jakiejś 5 misji kilka lat temu), Fallouty raczej nie zagram. Więc raczej coś nowszego, niezbyt długiego, ale wciągającego.

 

Mam ceny w funtach, a VPN nie działa? Będę w PL za 2 tygodnie, więc mogę też poczekać. Mogę dopłacić jeśli coś super wartego rozważenia, ale raczej nie więcej niż 10-20 zł.

 

aYeRXqzuKlx5xYEcawObhngQEZxia3.png

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Reaper napisał:

To jest moja biblioteka, grałem z tego w Strong Bad (wyłączyłem, słabe), Puzzle Agent (1 przeszedłem, 2 przejdę, spoko), Telltale gierki na pewno przejdę, Prison Architect (odpadłem szybko, planuję kiedyś wrócić), HoMM (kupiłem, ale nie grałem, mam HD na Steam :D), Wiedźmin (przeszedłem), Commandos (odpadłem, na jakiejś 5 misji kilka lat temu), Fallouty raczej nie zagram. Więc raczej coś nowszego, niezbyt długiego, ale wciągającego.

 

Mam ceny w funtach, a VPN nie działa? Będę w PL za 2 tygodnie, więc mogę też poczekać. Mogę dopłacić jeśli coś super wartego rozważenia, ale raczej nie więcej niż 10-20 zł.

 

aYeRXqzuKlx5xYEcawObhngQEZxia3.png

Screen mi się wyświetlił. Z tego co masz - Beneath a Steel Sky jest fajną historią do pogłówkowania. Nie jest to najlepszy point and click, ale warto zagrać. 

Grim Fandango to absolutny "musisz". Doskonały pomysł na świat gry, mega charakterystyczne postacie, świetny humor, znakomity voice acting (Lupe!!! Miłość po dzisiaj ;)), no i piosenka Glottisa (która byłą w sumie easter eggiem) :D:

 

 

 

No I czy grałeś już w Darkest Dungeon? Jedna z najlepszych gier ostatnich lat :) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Grim Fandango to jednak gra, która wymaga bardzo abstrakcyjnego i czasem absurdalnego myślenia. Jak wiele point'n'clicków od Lucasa kończy się na korzystaniu solucji z netu, bo ciągłe krążenie w kółko żeby wpaść na to jak myśleli twórcy zabija fabułę.

I tak, i nie. Ja przeszedłem oryginalna wersję bez solucji ;). Powiedziałbym, ze przygodowek LucasArts jest ona najbardziej przystępna i stężenie ichniego absurdu w zagadkach jest tutaj najmniejsze. Bardziej problematyczne były rozwiązania interfejsowe, bo łatwo było coś przeoczyć, ale od strony prowadzenia rozgrywki jest jednym z łatwiejszych ich tytułów (postawilbym obok Full Throttle i Indiany Jonesa, które też były przystępne) :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, kaderr napisał:

Czasem mi głupio, że tak czytam dużo tej maryni, a sam tak bardzo mało piszę (w zasadzie w ogóle). Ma ktoś tak jeszcze, czy trochę mnie pojebało? :-k 

 

Ja też ostatnio sporo lurkuję :) Dziś tak wyjątkowo jakoś coś pisałem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, schizzm napisał:

Screen mi się wyświetlił. Z tego co masz - Beneath a Steel Sky jest fajną historią do pogłówkowania. Nie jest to najlepszy point and click, ale warto zagrać. 

 Grim Fandango to absolutny "musisz". Doskonały pomysł na świat gry, mega charakterystyczne postacie, świetny humor, znakomity voice acting (Lupe!!! Miłość po dzisiaj ;)), no i piosenka Glottisa (która byłą w sumie easter eggiem) :D:

Takie polecenia to szanuję, to Beneath chyba wpadło kiedyś za darmo (?), a mam taką kupkę wstydu, że takich gier nie ruszam, ale jak polecasz, to może w wolnej chwili machnę :) Grim Fandango kojarzę, ale chyba nigdy nie zagrałem, więc też się skuszę.

 

3 godziny temu, schizzm napisał:

No I czy grałeś już w Darkest Dungeon? Jedna z najlepszych gier ostatnich lat :) 

Jeszcze nie, kupiłem właśnie bo tutaj była polecana :-k 

 

2 godziny temu, jmk napisał:

Ile dałeś za Mafię? Była kiedyś koło dyszki?

Za 21,30 zł.

 

49663013_2524684160906175_29339039538777

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...