Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@lad mój kuzyn z Zielonej Góry założył skup złomu i bardzo dobrze mu się powodzi. Ziemię wynajmował jak coś, własnej nie miał.

1 godzinę temu, me_who napisał:

Nie umiem zaczynać seriali. Jak mam oglądać pierwszy odcinek i te wszystkie ekspozycje to mnie telepie. No i SoA nie pomaga, że ma 7 sezonów.

Ja mam tak z grami :D Dzisiaj od 19 jestem w domu, a zagrałem sobie 2 mecze w fifę, poklikałem w internet i odpaliłem 3 mapki w CS-a, a mam przed sobą RDR2 :D Ale chyba teraz odpalę, póki jeszcze nie jest zbyt późno :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Reaper napisał:

@lad mój kuzyn z Zielonej Góry założył skup złomu i bardzo dobrze mu się powodzi. Ziemię wynajmował jak coś, własnej nie miał.

Ja mam tak z grami :D Dzisiaj od 19 jestem w domu, a zagrałem sobie 2 mecze w fifę, poklikałem w internet i odpaliłem 3 mapki w CS-a, a mam przed sobą RDR2 :D Ale chyba teraz odpalę, póki jeszcze nie jest zbyt późno :-k 

Znam to skądś... aczkowiek u mnie tak non stop w kolejce czeka 2gi rozdział Yakuzy 0. W sumie to akurat Yakuza czeka na moje dłuższe wolne, bo czuję, że jak usiądę to bez kroplówki ani rusz ;]

Odnośnik do komentarza

Akurat jak muszę szybko zaktualizować Płatnika, bo babka musi coś wysłać na nowej wersji :P

 

Ma ktoś może link do tego artykułu, gdzie był opisane hardcorowe zadanie w FM19 - prowadzenie klubu chyba Olympiacos albo Panathinaikos? Bez hajsu, z zakazem transferowym itp.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, szramek napisał:

Aros.pl to najlepszy sklep online ever, nie dość że mają najlepsze ceny, to jeszcze potrafią na przykład wysłać maila z przeprosinami i wyjaśnieniem bo zamówienie opóźni się jeden dzień.

Każdy powinien tam iść i kupić jakąś książkę. Namawiam

lol kupowanie książek w papierze. lol opóźnienia w dostawie książki :iksde: 

 

Kiedyś jechałem autobusem i skończyłem jeden tom książki, to w 5 min kupiłem drugi i czytałem dalej ;) A jeszcze znałem pewien trik w tej księgarni, dzięki któremu zwrócili mi całą kasę za nią, a kosztowała chyba ze 40 zł ;) 

Odnośnik do komentarza

A na święta opublikowali bardzo eleganckie i sensowne oświadczenie tłumaczące opóźnienie. Jeżeli są jakieś nagrody za obsługę SM to powinni dostać w ciemno.

1 minutę temu, Reaper napisał:

lol kupowanie książek w papierze. lol opóźnienia w dostawie książki

 

Książki obok wyposażenia kuchni to jedyne rzeczy, których bym nie miał za dużo ;)

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
lol kupowanie książek w papierze. lol opóźnienia w dostawie książki :iksde: 
 
Kiedyś jechałem autobusem i skończyłem jeden tom książki, to w 5 min kupiłem drugi i czytałem dalej  A jeszcze znałem pewien trik w tej księgarni, dzięki któremu zwrócili mi całą kasę za nią, a kosztowała chyba ze 40 zł  
A ja wolę mieć niektóre książki na półce a niektóre na Kindle ;p
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...