Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Meler napisał:

Z pana to niezły noob jak się pan do HFS dokopujesz ;) To ja dopiero nubkuje, z chęcią bym pooglądał pana dzieła na screenshotach, może jakieś inspiracje złapie 

Dawno już nie grałem. Zatem screenów brak ;[ teraz tylko RimWorld <3

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, klinsmann napisał:

dobry djen

 

gładzie położone, można opierdolić kawkę, w sumie to chyba do media markt muszę podjechać po jakiś kabel :-k  niech się tylko chujki od chińskiego kontera ogarną czy towar na bemowo dojechał i można coś działać

 

 

 

Ostrzegam przed tabunem ludzi.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, jmk napisał:

 

Ostrzegam przed tabunem ludzi.

na razie tyle co zwykle

https://www.google.pl/search?client=opera&amp;q=blue+city&amp;sourceid=opera&amp;ie=UTF-8&amp;oe=UTF-8

 

;-) 

 

pamietam jak rok temu siedzialem w robocie a za oknem od 11 mega korki do centrum handlowych(pracuje koło 2 co sa naprzeciwko siebie), korki były gorsze jak w tygodniu po 16stej

5 minut temu, jmk napisał:

 

Ostrzegam przed tabunem ludzi.

na razie tyle co zwykle

https://www.google.pl/search?client=opera&amp;q=blue+city&amp;sourceid=opera&amp;ie=UTF-8&amp;oe=UTF-8

 

;-) 

 

pamietam jak rok temu siedzialem w robocie a za oknem od 11 mega korki do centrum handlowych(pracuje koło 2 co sa naprzeciwko siebie), korki były gorsze jak w tygodniu po 16stej

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, T-m napisał:

Nawet nie ma z kim w NHLa grać :( 

a gdzie jest Ajatolah Kamitini ?! @Kamtek

 

Teraz, Hidalgoo napisał:

@klinsmann czemu używasz opery?

 

a to coś złego? :) interfejs mi odpowiada, jest wbudowany whatsapp, blokuje reklamy bez dodatkowych ficzerów, no i kiedyś korzystałem w latach 2001-2006, miałem miłe wspomnienia

 

Teraz, jmk napisał:

Ale w samym media markt, mają wietrzenie magazynów.

 

nie sądze, aby ludzie nadal walili tam drzwiami i oknami, chyba już się nauczyli, że przed taką akcją zawyżają ceny

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, klinsmann napisał:

no takie stare chłopy a ja mam tłumaczyć :keke:delegacja ;-) albo szeeeeefie jadę do klienta !

 

Mam wyrwać ze ściany telewizor i zabrać konsolę, żeby zanieść ją do urzędu? Czy tobie się coś nie pomyliło? :keke: 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, klinsmann napisał:

no to... yyyy... wzywaj szanowanego urzędnika na kontrolę :D

 

każdy kij ma dwa końce! bang! i co mi teraz zrobisz :P 

 

Nie wydaje mi się, żeby obsługa jednostek samorządowych miała podstawy do wizyty w korpo :keke:  #szachmat

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, me_who napisał:

O, Sons of Anarchy bedą lada chwila na Netflixie. Może obejrzę, choć jak to ma 7 sezonów, to szanse są w okolicach 0,1% ze zaliczę całość. Za to spadnie z ramówkowego rowerka m. in. Rick i Morty.

 

Ja zacząłem oglądać ten serial o Sunderlandzie. Nie wiem czy to zamysł reżysera, ale kurwa biedni maja na bramce taki ręcznik, że mam wrażenie, że nawet leżący Brachu więcej by wyciągnął :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, me_who napisał:

O, Sons of Anarchy bedą lada chwila na Netflixie. Może obejrzę, choć jak to ma 7 sezonów, to szanse są w okolicach 0,1% ze zaliczę całość. Za to spadnie z ramówkowego rowerka m. in. Rick i Morty.

Gorąco polecam. Tam potrafią być takie cliffhangery, że szczena opada i się myśli, że to koniec... a tu dopiero np. połowa odcinka. 

Jeden z niewielu (z dwóch?) seriali, który bym obejrzał jeszcze raz.

 

Cześć. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...