Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, BartuS napisał:

mozesz wrzucic do steam clouda, to nie bedziesz musial przekladac zadnym pendrivem - ale ogolnie tak, to wystarczy

ok, dosko

 

mam to pozaznaczane w sumie :-k czyli co, ściągnę steama na nowego kompa, zainstaluję kulki i już? będę miał dostęp do aktualnej gry?

 

Odnośnik do komentarza

Efem za mniej niż stówkę, tak jak pan Dudek powiedział. Nie mogę za nic zrozumieć, dlaczego zazwyczaj wersje pudełkowe są tańsze od cyfrowych - rynek reguluje, i cyfrowe lepiej schodzą, a pudełek trzeba się pozbyć? Osobiście nie kumam też kupowania teraz jakichś edycji kolekcjonerskich czy ogólnie chyba pudełek z grami, na cholerę miałbym te graty ze sobą włóczyć, żeby kurz się zbierał na tym =)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki Panowie za życzenia, bardzo mi miło :) Spędzanie urodzin na Mazurach bardzo fajnie, kulturalnie whisky spożywane, nawet udało się złapać prawie cały mecz Arsenalu. Podobno jakiś prezencik jeszcze ma mi wpaść, ale po świętach dotrze, nie mam zielonego pojęcia co to będzie :-k 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

DF mode on:

 

Zaraz "łaków" trwa w najlepsze. Burmistrza też ugryziono, zmienił się w żółwiołaka i zabił 15 krasnali zanim się go dopadło. Szpital nie daje rady, podejrzewam, że zarażonych jest cała masa. Co miesiąc impreza na całego, zależnie od tego gdzie jest ktoś kogo przemieniło akurat. Krasnoludom też już odbija, zaczynają się mordować na wzajem na fali podejrzeń o bycie -łakiem. WEREBEASTS i hate you :D

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...