Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ajerkoniak napisał:

Halko, to było KMJ, a nie jakieś KJM!

 

No i luzik, daje parę stówek na odcinek, nagram Ci jakie auto chcesz :D

 

Zdaje się, że mieliście tam jakieś oferty, żeby to pociągnąć :-k ale może mi się tylko wydawać, że o tym mówiłeś :-k w sumie czemu to padło? Byliście w to nieźli.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, robiliśmy to dwa lata, wykładając coś tam własnej kasy, nie udało się znaleźć sponsorów zbyt dobrych, a żeby wejść na wyższy poziom musielibyśmy częściej coś publikować, a i drugi operator by się nadał. W pewnym momencie już nie mieliśmy czasu i możliwości robić coś dla wpisu do CV a trzeba było zarabiać hajsy ;)

 

Mamy nagrany ostatni odcinek, ale czy go kiedyś nasz operator zmontuje to chuj wi :d

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Reaper napisał:

Nope, po pierwsze bycie zwięzłym to niebywale cenna cecha, a po drugie trzeba sprzedawać wszystko co najlepsze w sobie, a nie po prostu wszystko ;) 

 

Tak, ale dwie strony też nie bolą. Ja mam teraz tak, że musiałbym wjebać chyba font 6, żeby kluczowe rzeczy mi się zmieściły, dlatego moje CV zajmuje półtorej strony. I dyskutowałem z laskami z HRów i rekrutacji, żeby poucinać pewne rzeczy "upon request", ale wyraźnie powiedziały, że nie. Trochę nad tym ubolewam, ale niebardzo :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...