Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, T-m napisał:

 

play, plus i t-mobile też :) pozdrawiam!

generalnie każdy operator ma w jakimś miejscu słabsze pokrycie, sieci są zbyt duże i nie da się powiedzieć, która siec będzie pod tym względem najlepsza.

 

plus kiedyś słynął z jakości, ale mocno im to spadło. play dopiero od niedawna buduje własną sieć, wcześniej ratował się roamingiem krajowym.

Odnośnik do komentarza

Oficjalnie mi odpisali, że wynika to z zakłóceń zewnętrznych, nie problemu z BTSem. Podejrzewam, że chodzi o wzmacniacze sygnału, które emitują zakłócenia. Jeśli tak jest to z jednej strony nie ich wina, bo to ludzie zakłócają sygnał, a z drugiej strony wiem, że po prostu bardzo spora część gminy nie ma zasięgu i musi się ratować takimi rozwiązaniami. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Counter napisał:

Oficjalnie mi odpisali, że wynika to z zakłóceń zewnętrznych, nie problemu z BTSem. Podejrzewam, że chodzi o wzmacniacze sygnału, które emitują zakłócenia. Jeśli tak jest to z jednej strony nie ich wina, bo to ludzie zakłócają sygnał, a z drugiej strony wiem, że po prostu bardzo spora część gminy nie ma zasięgu i musi się ratować takimi rozwiązaniami.  

tylko dopóki się ratuje takimi rozwiązaniami jak napisałeś to nikt nie będzie nic robił, bo późniejsze pomiary czy uzysk są niemierzalne przez zakłócenia reapeaterami.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Hajd napisał:

Siema koledzy

 

Od 5 minut jestem ojcem, córka 10/10, pijcie ze mna kompot :)

gratulacje Bwoy! :) dzielna rodzina!

 

no i dzień dobry się z Państwem! wczoraj turniej na hali i znowu miejsce na podium, jest moooooc

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

A propos dziecka ;) kurcze myślałem, że jak miesiąc temu szefowi urodził się dzieciak to w te święta w końcu będę mógł mieć wolne, bo wszystkie inne pracuję - bo on wyjeżdża na wschód do rodziny, nawet po weselu byłem w pracy, bo to była Wielkanoc i wyjechał ;) no, ale jednak teraz też wyjeżdża, więc 24, 27 i 28, 31 pracujące.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...