Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, kuab napisał:

Kolejna wybitna kampania przeciwko piciu alkoholu przez nieletnich!

 

Dramatyczna muzyka, śledzikowanie, nagłe zwroty akcji!!!

To jest na poważnie? Kto to wymyśla? Nikt tego nie ogląda przed releasem? Ja pierdole, ja w robocie ludzi jebie bo złego słowa w mailu użyli (trochę żartuję, ale wiesz, kontrolujemy jakość, pytamy innych o opinię, staramy się testować to co robimy). No przecież nie wierzę, że forumcm zgromadziło taki unikatowy konglomerat ludzki, i tylko nas to żenuje :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, wojt3k napisał:

Miało być dzień dobry, ale zostanie chyba tylko dzień. Już myślałem, że zaczyna się wszystko układać, ale w pracy od początku miesiąca katastrofa za katastrofą i każda powiązana z moją skromną osobą emoji53.png

 

Jak sprawiłeś wczoraj że wyjebało prąd? 

Odnośnik do komentarza
 
Jak sprawiłeś wczoraj że wyjebało prąd? 

Nie prąd a internet i to akurat nie moja zasługa. Ale fakt, że klient którego obsługujemy dał ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika do działań które my prowadzimy idealnie tego samego dnia, gdy akurat ja zawaliłem jedno działanie u klienta daje do myślenia
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

<RimWorld short>

 

Pham był szczęśliwym ocalałym z kosmicznej katastrofy. On i dwójka kompanów. Niestety Maria zmarla po tygodniu, gdy polowanie bardzo jej nie wyszło i zagryzła ją wściekła wiewiórka. Pham był drugi w kolejce i zabił wściekłe zwierzę oraz tą drugą wiewiórę, która ruszyła w ślady pierwszej. Został jednak ugryziony w nogę. Brak zasobów sprawiał, że rana goiła się kiepsko i wdała się w nią infekcja. Drugi żywy, Peter był słabym lekarzem, ale robił co mógł, aby jego towarzysz przeżył. Niestety jedyną opcją była amputacja palca u nogi. Peter o dziwo poradził sobie ze znieczuleniem i zabrał się do operacji... Peter failed horribly. Ten komunikat był niepokojący. Okazuje się, że Pham zmarł na stole. Podczas amputacji palca u nogi, jakimś cudem stracił oko i się wykrwawił.

 

</RimWorld short>

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, z0nk napisał:

<RimWorld short>

 

Pham był szczęśliwym ocalałym z kosmicznej katastrofy. On i dwójka kompanów. Niestety Maria zmarla po tygodniu, gdy polowanie bardzo jej nie wyszło i zagryzła ją wściekła wiewiórka. Pham był drugi w kolejce i zabił wściekłe zwierzę oraz tą drugą wiewiórę, która ruszyła w ślady pierwszej. Został jednak ugryziony w nogę. Brak zasobów sprawiał, że rana goiła się kiepsko i wdała się w nią infekcja. Drugi żywy, Peter był słabym lekarzem, ale robił co mógł, aby jego towarzysz przeżył. Niestety jedyną opcją była amputacja palca u nogi. Peter o dziwo poradził sobie ze znieczuleniem i zabrał się do operacji... Peter failed horribly. Ten komunikat był niepokojący. Okazuje się, że Pham zmarł na stole. Podczas amputacji palca u nogi, jakimś cudem stracił oko i się wykrwawił.

 

</RimWorld short>

 

Ręka mu się z lekka omskła :keke: 

Odnośnik do komentarza

chłopacy, jaki to był rok?

 

ja zacznę i powiem, że jebany był zajebisty i przełomowy we wszystkim, oprócz zdrowia, bo pół roku w sumie spędziłem na kontuzjach. czyli najważniejsze nawaliło, ale cała reszta? baaardzo wysoki poziom. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Meler napisał:

To jest na poważnie? Kto to wymyśla? Nikt tego nie ogląda przed releasem? Ja pierdole, ja w robocie ludzi jebie bo złego słowa w mailu użyli (trochę żartuję, ale wiesz, kontrolujemy jakość, pytamy innych o opinię, staramy się testować to co robimy). No przecież nie wierzę, że forumcm zgromadziło taki unikatowy konglomerat ludzki, i tylko nas to żenuje :)

 

To chyba jak np. z filmami Vegi, każdy mówi, że gówno, ale oglądalność w kinach duża ;)

 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Pulek napisał:

chłopacy, jaki to był rok?

 

ja zacznę i powiem, że jebany był zajebisty i przełomowy we wszystkim, oprócz zdrowia, bo pół roku w sumie spędziłem na kontuzjach. czyli najważniejsze nawaliło, ale cała reszta? baaardzo wysoki poziom. 

 U mnie rok jak rok, czyli w sumie fajnie :D

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Kinas napisał:

Vami drogie masz te etykiety ;)

 

Ale zajebiste.

19 minut temu, Pulek napisał:

chłopacy, jaki to był rok?

 

ja zacznę i powiem, że jebany był zajebisty i przełomowy we wszystkim, oprócz zdrowia, bo pół roku w sumie spędziłem na kontuzjach. czyli najważniejsze nawaliło, ale cała reszta? baaardzo wysoki poziom. 

 

Nie powiem ;).

 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Pulek napisał:

chłopacy, jaki to był rok?

 

ja zacznę i powiem, że jebany był zajebisty i przełomowy we wszystkim, oprócz zdrowia, bo pół roku w sumie spędziłem na kontuzjach. czyli najważniejsze nawaliło, ale cała reszta? baaardzo wysoki poziom. 

 

U mnie cały rok walki z chorobą i finansami, ale na koniec roku epic win i zamykam grudzień z górką 700 zł, która ląduje na poduszce bezpieczeństwa <3 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...