Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

https://myfootballmanager.pl/rozgrywka-mistrzow/1960/list-otwarty-skierowany-do-polakow-grajacych-w-football-managera-oferta-dla-osob-pretendujacych-do-jury

 

Z jednej strony jakoś go podziwiam za zapał i pasję, ale z drugiej on jest taki nieporadny, bo to, co pisze, obraca z miejsca wszystko w pył:

 

Cytat

 


Przede wszystkim powinniśmy zdać sobie sprawę, że regularne rozgrywki w celu wyłonienia najlepszego wirtualnego menedżera w kraju, przeprowadzane są od tylu lat tylko przez Polaków! Byliśmy pionierami, a nie wiem, czy nawet obecnie ktoś jeszcze regularnie wyłania mistrzów poszczególnych krajów! Wszyscy powinniśmy być z tego dumni
 

 

 

Gdyby tak tylko zajął się organizacją i graniem, a wszystko inne (przede wszystkim PR xD) oddał komuś innemu... ;) 

 

Swoją drogą ciekawe czy będzie chciał skan dowodu, żeby potwierdzić miejsce urodzenia czy obywatelstwo ;) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

https://myfootballmanager.pl/rozgrywka-mistrzow/1960/list-otwarty-skierowany-do-polakow-grajacych-w-football-managera-oferta-dla-osob-pretendujacych-do-jury

 

Z jednej strony jakoś go podziwiam za zapał i pasję, ale z drugiej on jest taki nieporadny, bo to, co pisze, obraca z miejsca wszystko w pył:

 

 

Gdyby tak tylko zajął się organizacją i graniem, a wszystko inne (przede wszystkim PR xD) oddał komuś innemu... ;) 

 

Swoją drogą ciekawe czy będzie chciał skan dowodu, żeby potwierdzić miejsce urodzenia czy obywatelstwo ;) 

Mnie rozpierdala to:

"W wyniku niepoważnego traktowania mojej osoby przez ludzi zarządzających stroną, która miała być „patronem medialnym“ turnieju - konieczna była walka, aby idea nie umarła. "

 

Kurwa w każdym artykule musi być co najmniej 10 x ja i 1 x cmrev :keke: 

 

Odnośnik do komentarza

Stocznia Szczecin wycofała się z ligi. Jaka piękna katastrofa. Na ich upadku najbardziej pewnie skorzysta zespół z Wawy, bo nie dość, że dzięki temu awansują do finałowej 6, to jeszcze podebrali im Kurka i Penczewa, czyli graczy na pozycjach, które Wawa miała najsłabiej obsadzone.

Odnośnik do komentarza

ależ mam nieprawdopodobną ochotę pograć w FMa w Argentynie, jakieś River czy cuś :-k tylko trochę takie zapomniane

 

a już najlepiej byłoby to przenieść na Europę, czyli znaleźć klub który jest utytułowany, nieco podpadnięty (czyli raczej nie 1 liga), ale ma kozacką atmosferę na trybunach :-k chociaż niby już karierę zacząłem grać...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...