Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, me_who napisał:
Godzinę temu, Misiek napisał:

To Pan nie masz jeszcze PS4?

Jako prezent pan Pulek kminił. Najpierw chciał kupić sam karton ;) ale koncepcja ewoluuje w kierunku prawdziwej konsoli :)

sprawa się nijako sama rozwiązała :D

 

ogólnie pomysł konsoli dla chrześniaka podrzucił mi mój brat. myślę: dobra, spoko, w sumie do ogarnięcia. zacząłem się rozglądać i w ogóle, a teraz z czapki gadałem z żoną brata... i powiedziała mi żebym się w głowę stuknął :-k bo mówi że teraz to nie, że za chwilę komunia, i w ogóle ta konsola to kiepski pomysł.

 

ja oczywko oczy WTF?!, to najpierw brat mnie tu delikatnie podscyca a bratowa w drugim kierunku...

 

...no to dzwonię do brata i pytam już na poważnie WTF?! brada, co Ty mnie tu na mine wsadzasz? a on z rozbrajająco szczerościo:

 

ty, bo w sumie to ja sam chciałem pograć na konsoli... :D:D:D 

 

jebany as :) 

  • Lubię! 3
  • Haha 8
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, Pulek said:

sprawa się nijako sama rozwiązała :D

 

ogólnie pomysł konsoli dla chrześniaka podrzucił mi mój brat. myślę: dobra, spoko, w sumie do ogarnięcia. zacząłem się rozglądać i w ogóle, a teraz z czapki gadałem z żoną brata... i powiedziała mi żebym się w głowę stuknął :-k bo mówi że teraz to nie, że za chwilę komunia, i w ogóle ta konsola to kiepski pomysł.

 

ja oczywko oczy WTF?!, to najpierw brat mnie tu delikatnie podscyca a bratowa w drugim kierunku...

 

...no to dzwonię do brata i pytam już na poważnie WTF?! brada, co Ty mnie tu na mine wsadzasz? a on z rozbrajająco szczerościo:

 

ty, bo w sumie to ja sam chciałem pograć na konsoli... :D:D:D 

 

jebany as :) 

 

Mój kumpel z pracy zamierza kupić 50" TV, PS4 PRO, kierownicę jakąś full wypas i fotel kubełkowy. Wszystko dla swojego dzieciaka. Sęk w tym, że ten dzieciak ma dwa lata :D 

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Są ludzie i parapety :D Właściciel, od którego mój szef wynajmuje biuro postanowił 'naprawić' brak ciepłej wody w kranie w toalecie i kupił jakieś urządzenie do elektrycznego podgrzewania wody. Rano przyszedłem do biura - wszystko rozwalone i karteczka 'awaria'. Szef zadzwonił, a on, że zaczął i nie wiedział co dalej... i szuka hydraulika, który przyszedł jakieś 0,5h temu i dłubie. 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, jmk napisał:

Są ludzie i parapety :D Właściciel, od którego mój szef wynajmuje biuro postanowił 'naprawić' brak ciepłej wody w kranie w toalecie i kupił jakieś urządzenie do elektrycznego podgrzewania wody. Rano przyszedłem do biura - wszystko rozwalone i karteczka 'awaria'. Szef zadzwonił, a on, że zaczął i nie wiedział co dalej... i szuka hydraulika, który przyszedł jakieś 0,5h temu i dłubie. 

A to nie idzie tak: rura z zimną, tu wchodzi podgrzewacz, podgrzewacz do gniazdka i... tyle? :)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schizzm napisał:

To w sensie że byłoby lepiej, jakby zostawił was bez ciepłej wody? :-k

 

Już kilka miesięcy nie ma ciepłej. No lepiej to zrobić poza godzinami pracy albo od razu wezwać fachowca co to zrobi w 2 godziny, a nie minęło 8 i dalej nie ma wody.

 

3 minuty temu, Makk napisał:

A to nie idzie tak: rura z zimną, tu wchodzi podgrzewacz, podgrzewacz do gniazdka i... tyle? :)

 

 

Nie wiem, chyba nie ;)

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Counter napisał:

Kurde też mnie kusi ta promka na to ps4 :-k tylko, że światłowód dopiero pod koniec stycznia, czyli możliwe, że nawet jak kupię to i tak nie pogram przez ogromne update'y, które zjedzą mi limit neta. 

 

Ja bym już dawno kupił, Tylko w moim przypadku nie ma to sensu, bo w ogóle nie mam czasu grać w gry.

 

IMO lepiej teraz skorzystać z promocji i niech konsola sobie poleży gdzieś w kącie przez ten miesiąc. Nie wiesz czy później znajdziesz PS w lepszej cenie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Counter napisał:

Kurde też mnie kusi ta promka na to ps4 :-k tylko, że światłowód dopiero pod koniec stycznia, czyli możliwe, że nawet jak kupię to i tak nie pogram przez ogromne update'y, które zjedzą mi limit neta. 

 

A nie możesz do kogoś podjechać, zaciągnąć wszystkich update'ów i nie mieć problemu? :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...