Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, me_who napisał:

Ten cały Ninża co jest gwiazdo Fortnite widzę ma klawę Corsair K70, ale jest ich kilka typów i różnią się cenami dość znacznie :roll:

Headset bezprzewodowy, klawiatura normalna jakbym mógł prosić ;)

jak się 15-latek nie zna, to lecisz, a jak zna, to najwyżej nie będziesz do następnej gwiazdki odwiedzał :keke: 

 

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Misiek napisał:

jak się 15-latek nie zna, to lecisz, a jak zna, to najwyżej nie będziesz do następnej gwiazdki odwiedzał :keke: 

 

 

E, to nie ja będę płacił za to :D Barrego szwagierka chce młodszemu dzieciakowi doposażyć kompsa i za namową starszego syna, szuka mu klawiatury i headsetu. Normalnie by im Barry pomógł, ale że jest z małżonką w bardzo egzotycznych krajach, to poprosił mnie o pomoc. I ot, cała tajemnica. Więc nie mogę polecić gunwa z marketu bo ucierpi prestiż ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

E, to nie ja będę płacił za to :D Barrego szwagierka chce młodszemu dzieciakowi doposażyć kompsa i za namową starszego syna, szuka mu klawiatury i headsetu. Normalnie by im Barry pomógł, ale że jest z małżonką w bardzo egzotycznych krajach, to poprosił mnie o pomoc. I ot, cała tajemnica. Więc nie mogę polecić gunwa z marketu bo ucierpi prestiż ;)

No dobra, a co ma aktualnie?

Bo już tak poważnie, to ja mam HyperX Cloud II i sobie bardzo chwalę (ale wygląda zwyczajnie, nie świeci się wszystkimi kolorami tęczy :P ), ale jeśli już coś ma lepszego, to wtedy wchodzisz w inny przedział cenowy. Klawiatury nie mogę polecić, bo mam zwykłego Zalmana

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, klinsmann napisał:
1 godzinę temu, Pulek napisał:

no, ale miejsce na podium jest po wczorajszym turnieju :) 

już jest tyle chętnych, że turniejowo gracie na Oławskiej?

 

no jaha! tak się złożyło akurat wczoraj, że tyle chętnych i było grane :) 

@Hidalgoo, ale po co te złośliwości od razu :/ 

Odnośnik do komentarza

@Misiek

Ładne słuchawki, ale te akurat mają być bezprzewodowe. Nie mam pojęcia co ma teraz, ale zapewne coś słabego, skoro wymieniają.

Wiem tylko, że lubi Fortnite i Fifę. Więc poszukałem co ma ten cały Ninja, rzekomo ma klawiaturę K70 Rapidfire od Corsaira, którą można wyjąć poniżej 500 zeta (tyle, że z czerwonymi lampkami, a nie kolorowymi). No jak na klawiaturę, na jakiej gra (lub grał, bo widziałem jego setup z jakimś Logitechem niedostępnym w PL) jakiś bóg Fortnita to chyba nie jest dużo, bo zakładam, że gra na bardzo porządnym sprzęcie.

A słuchawki ma jakieś z kosmosu za 1400 zeta, ale bez mikrofonu, bo do streamowania ma osobno mikrofon, więc tutaj mi się koncepcja szybko urwała :D

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Scorpio napisał:

VR czy gramofon? Nie umiem sie zdecydowac :( 

W nawiązaniu do naszej ostatniej rozmowy, to uważam, że VR. Gramofon obudzi w Tobie na nowo audiofilską pasję i będzie tylko początkiem na drodze do absurdalnych wydatków. A tak, to se pograsz dwa razy i odłożysz na półkę ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

W nawiązaniu do naszej ostatniej rozmowy, to uważam, że VR. Gramofon obudzi w Tobie na nowo audiofilską pasję i będzie tylko początkiem na drodze do absurdalnych wydatków. A tak, to se pograsz dwa razy i odłożysz na półkę ;)

Na mnie VR zrobił takie wrażenie, że raz pograłem u Perezów na PGA i nawet nie mam ochoty się w to zagłębiać. Imo podzieli los 3D jeśli chodzi o gry (widzę zastosowanie w innych dziedzinach, jak choćby chirurgia)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pisałem o tym, że mam coraz mniej ochoty pracować tu gdzie pracuje i co się stało? Dzisiaj dostałem niespodziankę w rozliczeniu. 1300 zł potrącenia z pensji za to, że klienci nie zapłacili faktur. Poza tym oczywiście część umów przeszła mi na następny miesiąc więc nie wyrobiłem planu, a to u nas oznacza potrącenie 10% z prowizji :):):):) 

 

Nie ma to jak świąteczna atmosfera :) 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, jmk napisał:

Wiem, wlasnie o niej mysle. Kilka dni temu byla lepsza na oleole czy tam neonecie, ale szybko sie wszystko wyprzedalo.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...