Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Perez

 

Zresztą na ppe chyba nie mogą się mylić, nie ? ;)

https://www.ppe.pl/recenzje/3016/yakuza-zero-recenzja-gry.html

 

Cytat

Co jednak mogę napisać na temat fabuły, mając za sobą wszystkie odsłony serii - z "szóstką" włącznie - to to, że scenariusz do tej części stoi na najwyższym poziomie. Jest Yakuza 0 prawdziwym, mięsistym prequelem, nie zaś napisaną na kolanie opowiastką, czego mogliśmy doświadczyć zarówno w God of War: Wstąpienie, jak i Gears of War: Judgment. Poznajemy nowych-starych bohaterów, rozumiemy ich motywacje (teraz i później), po raz pierwszy i ostatni oglądamy w akcji zupełnie świeże postacie, a zaraz po napisach końcowych aż chce się odpalić remake "jedynki". Sama historia została świetnie napisana i poprowadzona. Budowanie relacji między postaciami, nagłe zwroty akcji, świetne tempo, smaczki dla wieloletnich fanów, kilka lekko kiczowatych motywów, stylowo wyreżyserowane cutscenki - jest tutaj wszystko, za co niektórzy kochają ten cykl, tyle że pomnożone przez dwa. Losy członków yakuzy w Zero śledzi się z jeszcze większą przyjemnością niż wcześniej, gdyż twórcy zrezygnowali z wszelkiego rodzaju "zmiękczaczy" (mała dziewczynka w oryginale, sierociniec z "trójki") czy scenariuszowego zabiegu zwanego przeze mnie powrotem zza grobu, zamiast tego proponując brutalną "gangsterkę", uzupełnioną o subtelnie poprowadzony wątek miłosny. Wpływ na jakość i tempo opowieści ma także fakt, że zrezygnowano z większej liczby grywalnych bohaterów i miast, oferując w zamian dwóch wyrazistych protagonistów, działających na terenie dobrze znanych Kamurocho oraz Sotenbori. Obrazu całości dopełnia rewelacyjnie oddana atmosfera końcówki lat 80. w Japonii - po wielu latach ktoś jednak zdołał przebić klimatyczne GTA: Vice City.

 

Odnośnik do komentarza

Dołączam do grupy osób mających wkurwa na gry sportowe. NBA 2k19 to jebany skrypt na skrypcie, w którym gra za chuja nie pozwoli Ci grać z bardzo dobrym rywalem na wysokim poziomie trudności jak równy z równym. Przypadkiem zdobędziesz przewagę 10 pkt? No to cyk 4 straty z rzędu (a to nagle przeciwnik wszystko wygarnia z rąk twoim playmaykerom, a to nagle twój pg wyjebie piłkę w trybuny przy prostym podaniu, a żeby urozmaicić to dorzucimy illegal screena Twojego centra) i cyrki w stylu bloków z dupy na Jabbarze przez graczy sięgających mu do pasa, lub Shaq przenikajacy(!) przez Twoich zawodników (Davis i Jabbar) bo gra kazala mu zebrać piłkę choćby nie wiem co, no to wprowadzamy transparentnosc twoich obroncow... Nie mówiąc o cyrkach w stylu prowadzę dwoma punktami, Duncan dostaje na 5,5 sekundy przed końcem meczu piłkę pod koszem i kreci baczki, aby oddać rzut z dupy na remis i bez szans na odpowiedź. Oczywiście w takiej sytuacji przepis 3 sekund pod koszem nie istnieje ;(

 

Pierwszy raz byłem tak blisko jebniecia padem w telewizor. 6 meczów, taki sam scenariusz, robisz przewagę do +12 i zaczyna się jazda. :/

 

 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, schizzm napisał:

Dołączam do grupy osób mających wkurwa na gry sportowe. NBA 2k19 to jebany skrypt na skrypcie, w którym gra za chuja nie pozwoli Ci grać z bardzo dobrym rywalem na wysokim poziomie trudności jak równy z równym. Przypadkiem zdobędziesz przewagę 10 pkt? No to cyk 4 straty z rzędu (a to nagle przeciwnik wszystko wygarnia z rąk twoim playmaykerom, a to nagle twój pg wyjebie piłkę w trybuny przy prostym podaniu, a żeby urozmaicić to dorzucimy illegal screena Twojego centra) i cyrki w stylu bloków z dupy na Jabbarze przez graczy sięgających mu do pasa, lub Shaq przenikajacy(!) przez Twoich zawodników (Davis i Jabbar) bo gra kazala mu zebrać piłkę choćby nie wiem co, no to wprowadzamy transparentnosc twoich obroncow... Nie mówiąc o cyrkach w stylu prowadzę dwoma punktami, Duncan dostaje na 5,5 sekundy przed końcem meczu piłkę pod koszem i kreci baczki, aby oddać rzut z dupy na remis i bez szans na odpowiedź. Oczywiście w takiej sytuacji przepis 3 sekund pod koszem nie istnieje ;(

 

Pierwszy raz byłem tak blisko jebniecia padem w telewizor. 6 meczów, taki sam scenariusz, robisz przewagę do +12 i zaczyna się jazda. :/

 

 

 

Mowiłem, to kurwa nie i nie :keke:

  • Smutny 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, lad napisał:

@ajerkoniak byłeś na Narodzinach Gwiazdy? Bo ja właśnie wróciłem i mam mieszane uczucia. 

 

Ale skoro Eminem dostał Oscara za Lose Yourself, to IMO nie ma opcji, że Gaga wyjdzie bez statuetki bo soundtrack niszczy głowę.

 

Jeszcze nie, znajomki chcą iść więc czekam na nich z terminem, a jestem nastawiony mocno optymistycznie.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, BartuS napisał:

no bo gry sportowe tak maja, ja w fifie w jednym meczu napierdalam typowi 3 bramki w 15 minut i gosc wychodzi, w nastepnym meczu nie moge celnie podac na 15 metrow :keke: 

 

No podania w FIFI są dojebane. Mam full manual ale jak skrypt chce żebyś niecelnie podał to kurwa niecelnie podasz :keke: 

Odnośnik do komentarza

Zagrałem pierwszy raz w to Battle Royal CS-owe i kurde prawie wygrałem :( Zrobiłem 3 kille i zostałem już 1vs1, zauważyliśmy się z kolesiem, trafiłem go 4 razy glockiem, a ten skurwiel miał m4 :roll: I ja mu i tak zadałem 83 damaża, więc było blisko. Ale standardowy problem jaki miałem też w PUBG, czyli znajdowanie broni. Ale tutaj chociaż już umiem strzelać, bo prawie 1000 godzin praktyki w CS:GO :kekeke: 

 

Ale śmiesznie było, jak skampowałem się i usłyszałem kolesia. Wychylam, a on stoi i chyba mapkę patrzy, a mi się akurat naboje skończyły w glocku, więc z siekierką się skradam i 5 uderzeń, to zanim się ogarnął żeby oddać, to już nie żył :D To był highlight tego meczyku.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...