Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Reaper napisał:

Masz dostęp do Google Search Console? Tam sobie wszystko pięknie zobaczysz. Dodatkowo w Google Analytics patrz czy wzrasta ruch organiczny i czy jego właściwości się nie pogorszyły (eg. zwiększenie współczynnika odrzuceń, zmniejszenie czasu na stronie czy średniej liczby obejrzanych stron). A jeśli pracujesz w e-commerce, to powinieneś mieć w GA ustawiony cel na konwersję i wtedy jeszcze analizujesz konwersję, to powinien być główny współczynnik, pod którego kątem wszystko analizujesz.

 

No napisałem, że pochodzi z zagranicznych źródeł. Oczywiście zwiększył się współczynnik odrzuceń, liczba obejrzanych stron oraz czas na stronie. Możesz polecić jakieś narzędzie do minitorowania słów kluczowych oraz miejsca w googlach? Zastanawiam się nad Stat4seo.pl

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Hajd napisał:

Pomijając fakt, że film powstaje jakieś 15 lat za późno, to wypada się tylko cieszyć, że ktoś w Polsce postanowił stworzyć widowiskowe kino akcji i tym kimś nie jest Patryk Vega. Bo w Polsce to generalnie powstają 3 typy filmów: 1) Smuty o biednych ludziach, 2) Patryk Vega, 3) TVN-owe komedie na święta

 

Ta fala spóźnienia to pół biedy, ale siłą FF są efekty i realizacja, to polska produkcja, z góry zakładam, że powyższych nie będzie, zaczynając od fatalnego dźwięku.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ajerkoniak napisał:

Ej, fakt musiałem się jebnąć xD  minut oczywiście :D

 

No właśnie mi się rzuciło w oczy u mnie 3000, więc twoje 18 tys skłoniło mnie do szybkich rozmyślań, ale się pogubiłem

tenor.gif?itemid=6081931

 

Za to audiobooków mam prawie 5000 minut.

Odnośnik do komentarza
Teraz, beeres napisał:

Co się dzieje w Eleven, że Ćwiąkała odszedł do Canal+ :-k

 

Chyba muszę się mocniej zainteresować tematem praw do lig, bo przecież przejście tylko dla Ekstraklasy to IMO kiepski ruch.

 

No Eleven przejął Polsat. Dodatkowo w porównaniu do zeszłego sezonu: nie mają ligi francuskiej, hiszpańską mają na spółe z Canal+ więc podejrzewam, że długo nie pociągną bo Solorz wszystko z PPViuje :keke: 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Brudinho napisał:

 

No napisałem, że pochodzi z zagranicznych źródeł. Oczywiście zwiększył się współczynnik odrzuceń, liczba obejrzanych stron oraz czas na stronie. Możesz polecić jakieś narzędzie do minitorowania słów kluczowych oraz miejsca w googlach? Zastanawiam się nad Stat4seo.pl

Wspomniana przez Ciebie strona jest na tej liście spamowego ruchu: https://www.adwordsrobot.com/en/tools/ga-referrer-spam-killer

Odfiltruj sobie najlepiej cały ruch z tych domen, żeby Ci nie zaburzały obrazu.

 

Kurde, niestety nigdy nie siedziałem tak dużo w SEO, a obecnie używam mega drogich rozwiązań. Wejdź na FB na grupę SEO i wyszukaj co tam polecają, tam są naprawdę ogarnięci ludzie. To chyba ta grupa: https://www.facebook.com/groups/496083163758299/?ref=group_browse_new

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, beeres napisał:

Co się dzieje w Eleven, że Ćwiąkała odszedł do Canal+ :-k

 

Chyba muszę się mocniej zainteresować tematem praw do lig, bo przecież przejście tylko dla Ekstraklasy to IMO kiepski ruch.

Moze po prostu C+ wiecej placi? :D

Odnośnik do komentarza

Mój Spotify w skrócie:

32 445 minut - wynik w rzeczywistości byłby znaaaaaaaaaaacznie większy, ale pierwsze półrocze słuchałem muzyki głównie przez odtwarzacz mp3 :) (spokojnie byłoby dwa razy tyle)

Najwięcej czasu spędziłem z... no nie może być inaczej - Carpenter Brut - 108 godzin, ale też coś dziwnie mało :-k

Zestawienie Top listy rozpierdala :D, mój (bez)gust w pigułce



xWwqIAb.png

 

Ten Coldplay małe zaskoczenie :D. Nie wiedziałem, że aż tyle go słuchałem przez wakacje w ramach akcji sprawdzamy rzeczy znane ale mi nieznane ;) 

"You listened to non-mainstream artists 75% more than average Spotify listener" - za mało!!!11one!!

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Reaper napisał:

Wspomniana przez Ciebie strona jest na tej liście spamowego ruchu: https://www.adwordsrobot.com/en/tools/ga-referrer-spam-killer

Odfiltruj sobie najlepiej cały ruch z tych domen, żeby Ci nie zaburzały obrazu.

 

Kurde, niestety nigdy nie siedziałem tak dużo w SEO, a obecnie używam mega drogich rozwiązań. Wejdź na FB na grupę SEO i wyszukaj co tam polecają, tam są naprawdę ogarnięci ludzie. To chyba ta grupa: https://www.facebook.com/groups/496083163758299/?ref=group_browse_new

 

 

No generalnie biorąc pod uwagę, że firma zabrała 24 koła (netto) za rok :keke:  Na stronie byli raz (logi), jak twierdzili żeby zainstalować swoje oprogramowanie. Nie poprawili żadnych tagów, optymalizacji itp. itd. W analitycs nie ma żadnej konwersacji, celów, filtrów :D Dodatkowo z wysłanych działań dostałem informacje o załozonych kontach na różnych portalach typu: wykop z nazwą użytkownika= nazwadomeny +tagowanie w opisie. 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...