Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, jmk napisał:

Lektura na dziś:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


3BlExNa_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f
 

 

 

 

A ja mijając takie książki w księgarni zastanawiam się kto to czyta i że opłaca się to wydawać :-k

 

A przy okazji - tytuł lub podtytuł książki z cząstka "każdy powinien" - nie ma skuteczniejszego marketingowego straszaka w moją stronę ;

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, jmk napisał:

Mnie zawsze zastanawia po chuj ludzie nagrywają te fajerwerki. Co, potem siedzą w domu i oglądają to na tel? To równie dobrze można odpalić jakiś pokaż na Youtubie ;)

To jest to samo co nagrywanie na koncercie gównianym telefonem :D Wszystko po to, żeby wrzucić na twarzoksiążkę i się polansować ;)

1 minutę temu, schizzm napisał:

A ja mijając takie książki w księgarni zastanawiam się kto to czyta i że opłaca się to wydawać :-k

 

A przy okazji - tytuł lub podtytuł książki z cząstka "każdy powinien" - nie ma skuteczniejszego marketingowego straszaka w moją stronę ;

pewnie gratis dodają jakąś koszulkę red i bad czy innych wyklętych ;) 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Reaper napisał:

Ja pieprzę, jak to możliwe, że nawet w tak błahej sprawie wyznawcy PiSu są po drugiej stronie barykady? To już jest naprawdę jakieś zacofanie w rozwoju człowieka, jeśli jako najwyższy poziom rozrywki ocenia hałas i efekty świetlne, nie zważając na negatywne aspekty takich zabaw. 

 

Mnie zastanawia jak trzeba być dziwnym żeby będąc wyborcom PiS balansować na takiej granicy obłudy i nie sprawdzić prostych informacji, lub nie potrafić samodzielnie stwierdzić co jest czym :roll: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, schizzm napisał:

A ja mijając takie książki w księgarni zastanawiam się kto to czyta i że opłaca się to wydawać :-k

 

A przy okazji - tytuł lub podtytuł książki z cząstka "każdy powinien" - nie ma skuteczniejszego marketingowego straszaka w moją stronę ;

Księgarnie? Takie książki teraz na poczcie się kupuje :kekeke: 

 

21 minut temu, jmk napisał:

Mnie zawsze zastanawia po chuj ludzie nagrywają te fajerwerki. Co, potem siedzą w domu i oglądają to na tel? To równie dobrze można odpalić jakiś pokaż na Youtubie ;)

Ja ogólnie w takich momentach przestałem wyciągać telefon, ogólnie coraz rzadziej nagrywam jakieś koncerty, czy w podróży jakieś zjawiska. Staram się więcej doceniać samo doświadczenie i skupiać się na nim, niż oglądać to przez ekran telefonu, czy też patrzeć w dół i jakieś ustawienia zmieniać, jednocześnie przegapiając to co chcę nagrać :roll: 

Odnośnik do komentarza
Teraz, jmk napisał:

Ja raczej nigdy nie nagrywałem, nie robiłem wielu zdjęć. Czasem żałuję, bo wspomnienia tylko w głowie, ale może to i lepiej ;)

 

 

Jeśli jest coś ulotnego (fajerwerki, koncert), to wolę skupić się na doświadczeniu. Ale jeśli jest jakiś zajebisty widok, to można chwilę poświęcić na cyknięcie fotki, a później się nacieszyć już same oczy :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Scorpio napisał:

Powrocilem do starych tematow i zdecydowalem, ze chce sobie na swieta kupic gramofon. Problem w tym, ze im wiecej czytam, tym bardziej nie moge sie zdecydowac :/ 

Ja też chcę, ale nie wiedziałem że to taka droga impreza :( Pytanie tylko czy słuchać tych wszystkich netowych ekspertów (czuję się jak bohater tej pasty o chodzeniu po bułki), czy po prostu kupić coś za 4-5 stów. W końcu to nie dla mnie :D 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, lad napisał:

Ja też chcę, ale nie wiedziałem że to taka droga impreza :( Pytanie tylko czy słuchać tych wszystkich netowych ekspertów (czuję się jak bohater tej pasty o chodzeniu po bułki), czy po prostu kupić coś za 4-5 stów. W końcu to nie dla mnie :D 

Tylko jak kupisz dojebany gramofon, to zaraz będziesz musiał kupić zestaw głośników za minimum 100k, ale to oczywiście w podstawie, bo jak już masz gramofon i głośniki, to dlaczego nie wymienić kabli na splot złota z platyną, która daje o 1,75% lepszy odsłuch (są w dobrej cenie po 4 tysiące za metr). No i szkoda taki sprzęt trzymać w domu, więc warto postawić sobie własne studio. Itd itp ;)

 

Także odpowiedz sobie na pytanie czy jesteś audiofilem i czy jesteś gotów wejść na niekończącą się ścieżkę do uzyskania Dźwięku Idealnego? Czy może raczej "jebać, posłucham se winyla raz na miesiąc"? :]

 

  • Lubię! 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

Tylko jak kupisz dojebany gramofon, to zaraz będziesz musiał kupić zestaw głośników za minimum 100k, ale to oczywiście w podstawie, bo jak już masz gramofon i głośniki, to dlaczego nie wymienić kabli na splot złota z platyną, która daje o 1,75% lepszy odsłuch (są w dobrej cenie po 4 tysiące za metr).

Zaraz zaraz! Kolega tu zapomniał o wzmacniaczu dobrym. Skoro głośnik za 100k, to wzmacniacz za 550k :> Kable ze złotymi końcówkami, polepszającymi dźwięk są w ciut niższej cenie- około 2k za 70 cm kabel.

Odnośnik do komentarza

No sam z siebie raczej nie zagra ;)

 

U mnie to wygląda tak: gramofon -> przedwzmacniacz (kosztuje jakieś 80 zł) -> stare kino domowe

 

i jestem zadowolony z efektów. Przedwzmacniacz dlatego, ze w kinie domowym nie mam wejscia phono, ale w tych nowszych to chyba standard. Do normalnych głośnikow komputerowych też da radę podłączyć.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tymczasem u Bethesdy...

Uruchomiony system wymiany tandetnych nylonowych toreb na obiecane płócienne spowodował wyciek danych osobowych osób, które się po taką wymianę zgłosiły. Imiona, nazwiska, adresy, numery kart kredytowych. Wszystko.

Co tam się odjebuje to się w głowie nie mieści :lol:

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, me_who napisał:

Tymczasem u Bethesdy...

Uruchomiony system wymiany tandetnych nylonowych toreb na obiecane płócienne spowodował wyciek danych osobowych osób, które się po taką wymianę zgłosiły. Imiona, nazwiska, adresy, numery kart kredytowych. Wszystko.

Co tam się odjebuje to się w głowie nie mieści :lol:

No zalinkuj, bo opis na Twitterze brzmi jeszcze bardziej komicznie :D Nie chodzi o wyciek, chodzi o to, że te zgłoszenia się pojawiają na kontach randomowych graczy :D 

 

 

 

Godzinę temu, Hajd napisał:

Co do gramofonów to też rozkminiałem ten temat jakiś czas temu i w końcu kupiłem ten - https://www.ceneo.pl/28397412

do słuchania raz na jakiśczas jest git, no i w przeciwieństwie do tych najtańszych denonow itp można w nim wymieniać części

 

Fun fact: jak rozkminiałem ten temat ok. 8 lat temu (Icon mi doradzał :D) to rozważałem zakup tego samego modelu :) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...