Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

https://wpolityce.pl/polityka/424308-trzaskowski-rezygnuje-z-fajerwerkow-na-sylwestrze

 

Cytat

Patryk Jaki w kampanii wyborczej ostrzegał, że Rafał Trzaskowski będzie realizował wizję „Warszawy ideologicznej”. Trzaskowski konsekwentnie pokazuje, że kandydat Zjednoczonej Prawicy miał rację. Po wytoczeniu wojny kierowcom, przyszedł czas na zepsucie miejskiego sylwestra. Zamiast tradycyjnych fajerwerków, mają być lasery…

 

 

  • Uwielbiam 6
Odnośnik do komentarza

 Bardzo wątpię w takie intencje. Fajerwerki miejskie zwykle dotyczą małego obszaru w samym centrum, gdzie chyba i tak ze względu na tłok nikt normalny psa wyprowadzał nie będzie. A na osiedlach ludzie i tak będą strzelać bo to tradycja i nie zmieni się tego w krótkim czasie żadna decyzja administracyjną. Zapewne to po prostu oszczędności. Jeżeli faktycznie miało być to dla dobra zwierząt to większy sens miałby zakaz pirotechniki właśnie na osiedlach i rejonach bardziej mieszkalnych, gdzie w dodatku najczęściej strzelają pijani i bez zachowania zasad bezpieczeństwa. W dodatku na osiedlach i tak będą strzelać pewnie od Bożego Narodzenia do 6 stycznia, więc tym bardziej nie sądzę żeby brak półgodzinnego pokazu pirotechnicznego w ścisłym centrum poprawił sytuację zwierząt.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, krzysfiol napisał:

 

Hehe sama prawda a Ty pewnie czytasz Onet i oglądasz TVN. Jakoś trudno mi uwierzyć, że taki piesek nie zniósłby kilku fajerwerków. Tak jak ciężko mi uwierzyć, w te całe bajki o smogu. Zachód się nachapał, zanieczyścił wprowadził nowe technologie, które teraz nam chcą sprzedać, pod otoczką walki o klimat. Nieee rzucim ziemiiii skąd naaasz lud....

  • Lubię! 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Teraz, lad napisał:
2 godziny temu, Brudinho napisał:

https://myfootballmanager.pl/artykul/400/woda-i-tak-przecieka
Polecam trochę lektury do kawy.
Dzień dobry

Jak już się tak otworzył to mógł jeszcze wspomnieć o schizofrenii i zakładaniu multikont na różnych serwisach ;) 

I sam się przyznał, że jest może nie kłamczuszkiem, ale odbiega od prawdy- w 2002 roku nie było Football Managera, więc nie mógł go odkryć :>

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

Nieee rzucim ziemiiii skąd naaasz lud....

W tym temacie - rewelacyjne jest nagranie z korytarza sądowego przed odwołaniem rozprawy w sprawie Gadowski ca Axel Springer, gdzie te wszystkie prawackie szury zaczęły śpiewać rotę, by dać wyraz poparcia dla polskiego pseudodziennikarza w sporze z kimś o paszporcie innym niż polski xD

 

A co do Mahdiego to nie widzę powodu, by z niego heheszkować w temacie tego artykułu, jakim psycholem by nie był w pozostałych sytuacjach. To smutne, że przeżywa takie dolegliwości i nie może się z nimi uporać.

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Man_iac napisał:

 Bardzo wątpię w takie intencje. Fajerwerki miejskie zwykle dotyczą małego obszaru w samym centrum, gdzie chyba i tak ze względu na tłok nikt normalny psa wyprowadzał nie będzie. A na osiedlach ludzie i tak będą strzelać bo to tradycja i nie zmieni się tego w krótkim czasie żadna decyzja administracyjną. Zapewne to po prostu oszczędności. Jeżeli faktycznie miało być to dla dobra zwierząt to większy sens miałby zakaz pirotechniki właśnie na osiedlach i rejonach bardziej mieszkalnych, gdzie w dodatku najczęściej strzelają pijani i bez zachowania zasad bezpieczeństwa. W dodatku na osiedlach i tak będą strzelać pewnie od Bożego Narodzenia do 6 stycznia, więc tym bardziej nie sądzę żeby brak półgodzinnego pokazu pirotechnicznego w ścisłym centrum poprawił sytuację zwierząt.

 

Warto od tego zacząć. Okres grudniowo-styczniowy to czas w który mój pies spędza w kabinie prysznicowej z włączonym radiem.

Odnośnik do komentarza

Moja schroniskowa psina w Sylwestra dyga mocno przy strzałach, później ma małe problemy z wychodzeniem na spacer. Czasem nie chce iść, trzeba ją na rękach wynosić.

Może dobrze pójdzie i to będzie ostatni nasz Sylwek w mieście :P

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gacek napisał:

W tym temacie - rewelacyjne jest nagranie z korytarza sądowego przed odwołaniem rozprawy w sprawie Gadowski ca Axel Springer, gdzie te wszystkie prawackie szury zaczęły śpiewać rotę, by dać wyraz poparcia dla polskiego pseudodziennikarza w sporze z kimś o paszporcie innym niż polski xD

 

A co do Mahdiego to nie widzę powodu, by z niego heheszkować w temacie tego artykułu, jakim psycholem by nie był w pozostałych sytuacjach. To smutne, że przeżywa takie dolegliwości i nie może się z nimi uporać.

 

Wszystko co napisałem, to zbitek autentycznych tekstów na które trafiłem wczoraj na fb :keke: 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Brudinho napisał:

Warto od tego zacząć. Okres grudniowo-styczniowy to czas w który mój pies spędza w kabinie prysznicowej z włączonym radiem.

Dokładnie, jeśli za tym pójdą jakiekolwiek inne miasta, może jakiś Janusz z wąsem się zreflektuje, to liczba fajerwerków będzie się zmniejszać. Pewnie bardzo powoli, ale zawsze

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krzysfiol napisał:

Ja pieprzę, jak to możliwe, że nawet w tak błahej sprawie wyznawcy PiSu są po drugiej stronie barykady? To już jest naprawdę jakieś zacofanie w rozwoju człowieka, jeśli jako najwyższy poziom rozrywki ocenia hałas i efekty świetlne, nie zważając na negatywne aspekty takich zabaw. 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...