Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To jest jakiś mieszaniec terier, gdzie "bierz go", to nie jego słownik. ;) Generalnie to starszy pies, ma 7 lat, od stycznia w schronisku, w międzyczasie raz był adoptowany, ale został zwrócony - niby nie zgral się z nową rodzina. Nie lubi tłumów (trafił do licznej rodziny, więc może dlatego go zwrócono) i jest dość niezależny, wśród innych psów raczej jest na uboczu, no i trochę humorzasty, ale na spacerze wzór :)

 

BTW. rozwala mnie to że ma bluzę, jak to wolontariuszki powiedziały, no zima, zimno jest (20 stopni w słońcu). Jak sobie mojego kundlowatego wyplosza przypomnę sprzed kilkunastu lat jak hasał po śniegu to mi się dziwnie robi ;)

Odnośnik do komentarza

Z dłuższą sesją z Just Cause 4 się wstrzymam do czasu, aż wypuszczą jakiegoś patcha poprawiającego cutscenki, bo mają tak totalnie zepsutą grafikę, że psuje to cały odbiór gry. :( 

A miała gra niczym innym poza grafiką nie zachwycać :keke: 

Odnośnik do komentarza
Z dłuższą sesją z Just Cause 4 się wstrzymam do czasu, aż wypuszczą jakiegoś patcha poprawiającego cutscenki, bo mają tak totalnie zepsutą grafikę, że psuje to cały odbiór gry.  
A miała gra niczym innym poza grafiką nie zachwycać :keke: 

You had one job
Odnośnik do komentarza

Cześć.

Dopiero się kapnąłem, w sensie zostałem poinformowany, że dziś środa. Nie wiem gdzie ten wtorek albo poniedziałek mi uciekł :roll:

Już chyba nie tylko o różnych rzeczach zaczynam zapominać, do tego czas coś mi ucieka.

Odnośnik do komentarza

Weźcie mi kurde nic nie mówcie o robocie.
Mam teraz w pracy rekrutację wewnętrzną, tylko stanowisko jest w Warszawie. Z jednej strony za chuja nie chcę się przenosić, ale z drugiej jednak to może być mega możliwość rozwoju. Ale z moim podejściem ja się chyba nie nadaję do korpo, nie mam zamiaru robić nadgodzin, ścigać się o stanowiska itd. A mój pracodawca to takie 100% korpo gdzie człowiek to tylko tabelka w excelu. Nie sprawdzasz się to wypadasz i nikt za tobą nie zatęskni.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...