Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Fenomen napisał:

jezu, tych artykulow z myfootballmanager nie da sie czytac :roll: po co ja w ogole probuje przez to przebrnac...

 

1. Bo nie masz co robić w pracy?

2. Bo lubisz grzebać w archiwach?

3. Współczuję nawet ja nie czytałem, tylko wklejałem co dziwniejsze tytuły :keke: 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Brudinho napisał:

 

1. Bo nie masz co robić w pracy?

2. Bo lubisz grzebać w archiwach?

3. Współczuję nawet ja nie czytałem, tylko wklejałem co dziwniejsze tytuły :keke: 

 

to wszystko Twoja wina, bo wkleiles te linki :/

sprobowalem przebrnac przez to chociaz pobieznie i dostalem raka mozgu, dosc

 

ale prawda jest, ze wszystko wynika z punktu 1. ktory w istocie jest dzis prawda :D

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Fenomen napisał:

to wszystko Twoja wina, bo wkleiles te linki :/

sprobowalem przebrnac przez to chociaz pobieznie i dostalem raka mozgu, dosc

 

ale prawda jest, ze wszystko wynika z punktu 1. ktory w istocie jest dzis prawda :D

 

Rozumiem, że nie zarezerwowałeś sobie czasu na czwartek na wydarzenie @verlee

Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, Fenomen said:

to wszystko Twoja wina, bo wkleiles te linki :/

sprobowalem przebrnac przez to chociaz pobieznie i dostalem raka mozgu, dosc

 

ale prawda jest, ze wszystko wynika z punktu 1. ktory w istocie jest dzis prawda :D

 

Tam artykuły, komentarze poczytaj :lol: 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Fenomen napisał:

to wszystko Twoja wina, bo wkleiles te linki :/

sprobowalem przebrnac przez to chociaz pobieznie i dostalem raka mozgu, dosc

 

Ja z innego powodu nie mogę zazwyczaj przebrnąć przez cokolwiek na mfm - jest mało usability w projekcie strony (ciemne tło i jasną czcionkę pominę, bo to się niektórym podoba ;) ) , żeby dotrzeć do jakiejkolwiek zawartości trzeba strasznie scrollować, a ilość bannerów powoduje oczopląs.

Odnośnik do komentarza

Kliknąłem dwa losowe linki i  oba zaczynają się podsumowaniem zajebistości Mahdiego, ile kliknięć, odsłon, tytułów kogośtam, blogów i tak przez trzy czy cztery punkty "manifestu", ponadto wszystko poprzecinane jakimiś kosmicznymi tabelkami, które rozpieprzają układ strony i wybijają z rytmu. Nie wiem czy on wrzucając najpierw listę zasług chcę zbudować swoją "moralną przewagę" nad oponentami?

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ajerkoniak napisał:

Nie no kurwa, to nie czasy, że można sobie tłumaczyć odpuszczenie wyglądu dla contentu. Jest tyle BANALNYCH w użytkowaniu platform, że każdy zrobi w miarę przystępną w wyglądzie stronę, o ile będzie miał jakiekolwiek poczucie estetyki.

ooo to to

wlasnie dlatego nie robie we frontendzie :P

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...