Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kolek23 napisał:

Aż zdziwko, że jeszcze nie ma artykułu na MFM o plujących w twarz i wbijających nóż w plecy niepoważnych ludziach zazdroszczących sukcesów Ojca Założyciela, Pierwszego Jego Imienia, Wielkiego Organizatora i Prezesa Rady Sponsorów.

 

Ja wykazałem i tak wiele taktu i cierpliwości nie opisując na MFM ,że przez sześć (6!!!) dni nie raczyłeś mi odpisać.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

 

Że widząc jakim Mahdi jest człowiekiem (Niezdolność do porażek, własna wyimaginowana rzeczywistość, megalomania, Problem z prawidłową oceną rzeczywistości) daje mu linka do rozmów z których w sumie "obraźliwość" dałem tylko ja :roll: (No i Meler :keke: ) @Reaper luźno zacytował coś co dotyczy całego forum a on przekuje to w atak POLSKIEJ SCENY NA JEGO DOSKONAŁE DZIEŁO BO KIERUJE NAMI ZAZDROŚĆ ŻE PRZEZ 18 LAT ISTNIENIA FORUM NIKT NIE WPADŁ NA POMYSŁ STWORZENIA KONKURSU TAKIEGO JAK JEGO MISTRZOSTWA :roll: Kurwa przerabiam to od paru lat :keke: Ciągle śmieszy ale i martwi. 

ale jest jakas oficjalka Mahdiego?  nie umiem tam nic znależć

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, dziki_ryj_ napisał:

ale jest jakas oficjalka Mahdiego?  nie umiem tam nic znależć

 

Nie ma, opieram swoją teorię na wcześniejszych aferach w wykonaniu Mahdiego:

1. Gównoburza na cmrev

2. Gównoburza na MFM dotycząca cmrev i jego redaktorów

3. Gównoburza dotycząca Piotra Sebastiana

4. Gównoburza dotycząca udowodnienia, że zwycięzca RM grał na exploicie.

5. Kilku innych nad którymi nie chce mi się teraz rozprawiać :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mauro napisał:

Wyspy kanaryjskie. Od kilku lat w zimie robię sobie tygodniowy wypad tam i bardzo polecam. Przyjemna pogoda ok. 20 stopni, czasem cieplej. Ocean jak Bałtyk w lecie, czyli mozna popływać, sporo hoteli ma podgrzewana  wodę w basenie na zimę. Jak planowałeś wydać 50k, to  będziesz miał czterdzieści kilka tysięcy w kieszeni ;)

W sumie zawsze to miejsce kojarzyło mi się z takim typowym letniskiem dla emerytów dlatego nigdy na poważnie tego kierunku nie rozwazalem, ale ciekawa myśl i może faktycznie będzie warto to skojarzenie zrewidowac. Dzięki za sugestię.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, jmk napisał:

Dawaj ;)

No nie bede tutaj sie rozwodzil nad tematem ale striggerowalo mnie jakis czas temu to, ze budujesz dom (!), masz zone, prace i kurwa trzydziesci lat, a bierzesz alimenty od ojca, ktory do bogatych nie nalezy i prosi cie o ich anulowanie. No i wieczne narzekanie na brak pieniedzy i zebractwo tez sie z ta sytuacja kloca. Hobby w postaci kupowania szalikow europejskich klubow za euraski w pewnym sensie rowniez. No ale to twoje wlasne sumienie, ja sobie moge myslec o tym rozne rzeczy. A ze mam dzien jaki mam to se to napisalem. Pozdrawiam Adi tak czy inaczej.

 

PS Nawet do biletu na mecz sie dolozylem ale drugi raz bym tego nie zrobil (co za pojebanstwo w ogole).

  • Lubię! 4
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Seju napisał:

No nie bede tutaj sie rozwodzil nad tematem ale striggerowalo mnie jakis czas temu to, ze budujesz dom (!), masz zone, prace i kurwa trzydziesci lat, a bierzesz alimenty od ojca, ktory do bogatych nie nalezy i prosi cie o ich anulowanie. No i wieczne narzekanie na brak pieniedzy i zebractwo tez sie z ta sytuacja kloca. Hobby w postaci kupowania szalikow europejskich klubow za euraski w pewnym sensie rowniez. No ale to twoje wlasne sumienie, ja sobie moge myslec o tym rozne rzeczy. A ze mam dzien jaki mam to se to napisalem. Pozdrawiam Adi tak czy inaczej.

 

PS Nawet do biletu na mecz sie dolozylem ale drugi raz bym tego nie zrobil (co za pojebanstwo w ogole).

Nie znam dokładnie sytuacji jmk, ale wydaje mi się że realizacja celów życiowych pomimo faktu spędzania sporej części życia w szpitalu raczej nie zasługuje na potępienie, tak samo jak posiadanie hobby polegającego na zbieraniu szalików. A gdyby mój ojciec miał na mnie wypierdolone przez całe życie, to raczej nie byłoby mi smutno, że ma mało pieniążków, a prawo zmusza go do dzielenia się nimi.

 

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...