Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Posiedziałem dobre dziesięć minut na tej stronie u Mahdiego, dwa okienka logowania zauważyłem pod koniec pobytu tam =) paru chwalonych karier nie da się bez rechotania czytać, coś jakby to pijany @Johniss pisał =) Sam Ojciec Założyciel... fajnie że jest taki zafiksowany na punkcie FMa człowiek, niech on już nawet będzie nie do zniesienia z wszystkim innym...No i mają nawet swojego anarcholiberała, piszącego pod nickiem tts0, którego pamiętam z cmrev. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, kuab napisał:

Żołnierze wyklęci w kondoma zaklęci :keke: 

Tyle pytań rodzi to opakowanie :keke: Czy plemniki są tymi wyklętymi? Czy może jest dziurawa, żeby jednak nowych żołnierzy Ojczyźnie przysporzyć? Jak ma się w ogóle prezerwatywa do BÓG HONOR OJCZYZNA? Aż w końcu podstawowe: WTF? :-k 

Odnośnik do komentarza

Żona zgubiła klucze do domu... kurwa pół dnia szukania i nie ma :keke: Śmieszna sytuacja, bo nie ma opcji GDZIE. Wróciła z pracy, otworzyła drzwi, zaczęła sprzątać (pewnie tu jest cała tajemnica), 40 minut później wyszła ze śmieciami i nie zamykała domu, później 20 minut przyszła właścicielka mieszkania i w drzwiach kluczy jak coś to nie było (taka była opcja), razem z właścicielka wyszła do samochodu zapakować torbę - nie ma wokół samochodu i w bagażniku torbie, zorientowała się, że nie ma kluczy gdzieś po 2h po przyjściu jak chciała wyjść na zakupy. Wymieniłem dzisiaj zamek, ale jestem ciekaw co się stało ;)

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, tio napisał:

A ja na tydzień w ferie wybieram się do Lizbony. Pytanie do tutejszych globtroterów, co z nieoczywistych atrakcji zobaczyć, zwłaszcza pod kątem 10 latki?

u nas na forumku w temacie o Turystyce jest dużooo dobrego na temat Lizbony :) jak będziesz miał jakieś konkretniejsze pytania to też postaram się coś pomóc :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

Mnie ciągnie do Porto tylko po to żeby wjebać kanapkę pod nazwą Francesinha? <3 OGIEŃ 

Swoja drogą ciekawe co nasz kucharz @ajerkoniak o niej sądzi :P 

Jadłem, kompletny kozak. Fakt, że jadłem ok. 13, a byłem bez śniadania i po 5h łażenia w pełnym słońcu po schodach w Porto i do tego miałem zimniutkie piwo, więc warunki mogły mieć wpływ na mój odbiór dania :) 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, jmk napisał:

Żona zgubiła klucze do domu... kurwa pół dnia szukania i nie ma :keke: Śmieszna sytuacja, bo nie ma opcji GDZIE. Wróciła z pracy, otworzyła drzwi, zaczęła sprzątać (pewnie tu jest cała tajemnica), 40 minut później wyszła ze śmieciami i nie zamykała domu, później 20 minut przyszła właścicielka mieszkania i w drzwiach kluczy jak coś to nie było (taka była opcja), razem z właścicielka wyszła do samochodu zapakować torbę - nie ma wokół samochodu i w bagażniku torbie, zorientowała się, że nie ma kluczy gdzieś po 2h po przyjściu jak chciała wyjść na zakupy. Wymieniłem dzisiaj zamek, ale jestem ciekaw co się stało ;)

100% w śmietniku. Miałem identyko sytuację z kluczami od samochodu, ależ kompromitujące było wskakiwanie do kontenera. :keke: 

  • Lubię! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

@kuab nie wiem, czy ostatecznie chcesz w przyszłym roku odwiedzać Primaverę, ale w środę o 17 ogłaszają line-up :) (wyjątkowo szybko, w zeszłym roku był to koniec stycznia :-k)

 

Nie mam dużo typów, ale moje pewniaki to The Cure (chyba że Madrycki Mad Cool skasował BCN), Tame Impala ponownie i Neil Young (tu bym się jarał bardzo, bo chciałbym go na żywo zobaczyć) :) 

 

A, no i mówi się o Daughters, to chyba umrę ze szczęścia :D 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, schizzm napisał:

@kuab nie wiem, czy ostatecznie chcesz w przyszłym roku odwiedzać Primaverę, ale w środę o 17 ogłaszają line-up :) (wyjątkowo szybko, w zeszłym roku był to koniec stycznia :-k)

 

Nie mam dużo typów, ale moje pewniaki to The Cure (chyba że Madrycki Mad Cool skasował BCN), Tame Impala ponownie i Neil Young (tu bym się jarał bardzo, bo chciałbym go na żywo zobaczyć) :) 

 

A, no i mówi się o Daughters, to chyba umrę ze szczęścia :D 

Odpadam, zabraknie mi urlopu w 2019,  bo już w 90% zaplanowany :kekeke: A Daughters mi nie podeszło, tzn. takie industrialne klimaty to zupełnie nie moja muzyka. Z tegorocznych płyt odkryłem jeszcze rozkoszny koreański dream pop, skrzyżowanie Beach Boys i Fishmans. 

 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...