Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, T-m napisał:

A nie lepiej wódeczkę i wódeczkę? :-k

powiem Ci jak było... a było tak... nie no jutro w fabryce zapierdol... no to winko... no co Ty zorganizowałeś event i ze mną sie nie napijesz?! potem jeszcze after, rano na 7... jak młody bóg... młodo-bogość skończyła się o 18 ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Misiek napisał:

@me_who a jak oceniasz tą eko skórę w tym fotelu co kupiłeś? Trwałe toto? Też za mną chodzi fotel gamingowy, ale miałem kiedyś zwykły fotel biurowy z eko skóry i jakość była kiepska, a kosztował chyba z 400-500 zł.

Nie mam eko, eko jest w droższych modelach. Ja mam syntetyczna, a w dotyku jest mięciutka i milutka. Możliwe, ze latem będzie to dokuczliwe, zobaczymy. Boje sie o trwałość, bo kot zaatakował oparcie jak składałem i już są w niej dziurki.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kuab napisał:

 cud miód i orzeszki, co to za zespół, co za koncert <3 

Właśnie w tym tygodniu przesłuchałem ich płytę co polecałeś, takie (post)punki szanuję. Bardzo fajna, chociaż z każdym kolejnym odsłuchem jednak trochę traci, bo po pierwszym zrobiłem WOW, a później było już 'tylko' bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...