Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Man_iac napisał:

A to tinder nie jest aplikacją typowo do "iść zaruchać"?

Tak, ale sporo dziewczyn o tym nie wie :keke: 

 

No i widzę że podejście do obyczajowości Keitha się zmieniło, bo do niedawna pisał jakieś bzdury o szanowaniu się i że nie wolno się puszczać, i chyba nawet (?) seks tylko po ślubie?

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
31 minutes ago, ajerkoniak said:

Nie wiem jak na zachodzie, ale w Polsce taką nigdy nie była.

Nie wiem czy nie znalazłem exploita w FMie :-k AI często mi się nie zgadza na pokrycie pensji zawodnika przy wypożyczeniu, ale często zgadza się na opłatę miesięczną. I zamiast 100% pokrycia pensji, która w wypadku danego piłkarza wynosi 14,5k/tydzień to dają mi opłatę 100k miesięcznie niezależnie od tego czy gra czy nie :keke:

 

W 18 miałem podobnie czasami, może po prostu chodzi o braki w budżecie płacowym i wolną kasę w transferowym?

Odnośnik do komentarza
58 minutes ago, ajerkoniak said:

Ja właśnie o 18 mówię. Nie wiem czy ta opłata nie idzie bezpośrednio z finansów, a nie budżetu płacowego/transferowego. Jeśli do mnie idzie do finansowego to spoko bo jak to Valencia co rok na minusie o dziesiąt baniek :roll:

 

A :D To jest normalna opłata transferowa, co miesiąc zasila Twój budżet drużyny i w odpowiednim procencie transferowy.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, me_who napisał:

Lewak jebany, wszytko przez Franciszka, za naszego papieża takie wynalazki zjadali na Nowej Gwinei.

 

W sumie to poznałem jednego polskiego księdza, która pracował na Tonga czy czymś podobnym. Ciekawe czy był pedofilem i go wysłali na fajne wczasy, tak jak tego typa z Dominikany :kekeke: 

  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, kuab napisał:

 

W sumie to poznałem jednego polskiego księdza, która pracował na Tonga czy czymś podobnym. Ciekawe czy był pedofilem i go wysłali na fajne wczasy, tak jak tego typa z Dominikany :kekeke: 

 

Napisałeś teraz bzdurę :) Wesołowskiego nikt nie wysłał na Dominikanę na "fajne wczasy", tylko był tam ambasadorem. Nikt nie wiedział wysyłając go tam, że jest pedofilem. Poza tym misjonarze w Kościele działają od zawsze i w 99 procentach przypadków sami decydują się na wyjazd w egzotyczne kraje. 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krzysfiol napisał:

 

Napisałeś teraz bzdurę :) Wesołowskiego nikt nie wysłał na Dominikanę na "fajne wczasy", tylko był tam ambasadorem. Nikt nie wiedział wysyłając go tam, że jest pedofilem. Poza tym misjonarze w Kościele działają od zawsze i w 99 procentach przypadków sami decydują się na wyjazd w egzotyczne kraje. 

Tak, a Hitler nie wiedział o Holokauście.

 

@Reaper -  a, myślałem że to ostatni sezon Chef's Table xD To tego nowego też nie widziałem.

 

Odnośnik do komentarza

Muszę się do czegoś przyznać. Ściągnąłem z Apple Music "Michael Jackson - Niezbędnik". Może trochę nostalgia, ale generalnie - ja pierdolę, jaką on robił muzykę. Troszkę zawsze śmiałem się z tytułu Król Popu, ale teraz to się śmieję, bo on powinien mieć tytuł Cesarza. Fenomenalne rzeczy tworzył. Ja jebe, co za muza.

Wiem, wstyd trochę, że odkryłem Jacksona w 2018, ale pewnie musiałem dojrzeć ;) 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...