Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, dzięki.

 

W ogóle marketing internetowy to moje dawno zarzucone zainteresowanie. Pamiętam jak 100 lat temu z kumplem w internacie potrafiliśmy zmontować jakieś profile na Naszej-Klasie, które potem sprzedawaliśmy za pińcet złotych :D Szkoda, że w pewnym momencie to olałem bo to nadal coś co mnie bardzo interesuje, ale nie mam pomysłu ani odwagi żeby w to teraz pójść.

 

Przeglądając wczoraj profile facebookowe i Jutuba doszedłem do wniosku, że chyba najprostszym sposobem na "make money online" jest robienie contentu związanego z odpowiedzią na pytanie "how to make money online?" :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Co do F76

 

 

 

Swoją drogą prawie to kupiłem z odruchu, ale coś mnie tknęło. Kolega po dniu mi oddał swoje konto steam mówiąc, że i tak nei ma co na nim robić (ma tam tylko gry bethesdy :kekeke: )  I oesu to naprawdę krótko po premierze było tak złe jak to opisują teraz

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, szramek napisał:
2 godziny temu, Reaper napisał:
Forumek bawi i uczy emoji6.png No ja przyznam, że jest pewne jaranko jak się było w takiej knajpie, to jest kompletnie coś innego od normalnego wyjścia do restauracji.

Ja z kolei tak jak lubię nowe smaki i staram się nie chodzić dwa razy do tej samej restauracji tylko w nowe miejsca to jednak nie mogę się przekonać do tych wszystkich pianek, azotów, dekonstrukcji, kuchnia molekularna nie jest chyba dla mnie. Jako pewien eksperyment szanuję to, ale to mnie w ogóle nie jara.

 

Mam tak samo, dodatkowo jak patrzę na cenę to kończy się standardowo :D

 

50cent miał 9 kul, ja mam 5 guzów w wątrobie. Całe szczęście tyle jeden "warty" uwagi - ma 2 cm. Markery wyszły negatywnie, jest to naczyniak. Póki co - żyć z tym, za 0,5 roku kontrolny rezonans czy nie urosło i czy nie zrobiło się nowotworem. Niby dobre wieści, ale jakoś się nie cieszę, bo to takie trochę chodzenie z niewypałem w brzuchu. Dalej mi smutno :(

 

Odnośnik do komentarza

Jutro spełniam swoje nerdowskie zachcianki i w ramach Barcelona Games World idę na RetroBarcelona, czyli to co mnie najbardziej w tej imprezie interesuje :). W tym roku najbardziej nastawiam się na stoły pinballowe, jakoś ostatnio naszło mnie na ogrywanie żywych stołów :)  (tylko szkoda, że jestem w nich tak tragiczny, że jedną monetę przepierdalam w 2 minuty :D)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, z0nk napisał:

Swoją drogą prawie to kupiłem z odruchu, ale coś mnie tknęło. Kolega po dniu mi oddał swoje konto steam mówiąc, że i tak nei ma co na nim robić (ma tam tylko gry bethesdy :kekeke: )  I oesu to naprawdę krótko po premierze było tak złe jak to opisują teraz

Jakieś kłamanko ;) Gra nie wyszła na Steam. Teoria spiskowa mówi o tym, że tym sposobem Bethesda chciała uniknąć zwrotów.

Odnośnik do komentarza

Słowem dobrze ze nie logowałem? :D widziałem u niego w dzień premiery, ale jeszcze nie wbiłem sam :( to poco by mi dał steama he?

 

Edyta: research robi swoje. Nie ma na steam faktycznie, a hasło mam do dupy więc to może dlatego 'mi dał pograć' ;D no cóż zostaję i tak z wrażeniami z tego co u niego widziałem i starczy. No i z filmem ze zwrotu w gamestopie czy co to tam było ¯\_(ツ)_/¯

Odnośnik do komentarza

@ajerkoniak: Za cholerę bym nie powiedział, że Karakter zasługuje na gwiazdkę. Jedzenie mają często dobre, ale w związku z tym, że często eksperymentują to często też pudłują. Bardzo fajne miejsce i niezwykle lubię, ale do gwiazdki im daleko.

 

I właśnie dlatego jest na pierwszym miejscu na mojej liście do odwiedzenia w Krakowie :) Kocham takie podejście.

Tymczasem Browar Golem zamyka listopad z najwyższą sprzedażą w historii. Urząd Skarbowy już się cieszy.

  • Lubię! 9
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...