Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Reaper said:

Dobra, byłem przekonany, że 25 są BT, bo jestem zadowolony ze swoich marszali na kablu ;)  Ale cały czas też nie jestem przekonany co do tego wyciszenia, w głowie mi się kręci od tego :D ale pewnie kwestia przyzwyczajenia. 

 

QC25 mają kabel i są w dwóch wersjach, do iPhone i do reszty :P

 

Ja mam z wyłączanym ANC, włączam tylko w samolocie/pociągu/autobusie :) No i ja nie odczuwam żadnych negatywnych skutków ANC, po prostu jest ciszej po włączeniu ;) 

Odnośnik do komentarza

Nie grałem za wiele, bo nie chcę przed finałem RM sobie mącić ;) Ale włączyłem Polską kadrę, powołania asystent robił, taktyka z szablonów i drugie miejsce w LN bez problemu ;) Te szablony taktyczne mają uczynić bardziej przystępną grę + większy marketing. Nie mówię, że to źle, bo kto chce to i tak będzie sobie grał po swojemu itp. ale ogólna tendencja jest taka.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Fenomen napisał:

pewnie i tak kupie, ale poczekam az bedzie kosztowac <150 zl

 

https://www.gamivo.com/product/football-manager-2019-eu?utm_source=lowcy&amp;utm_medium=post&amp;glv=4fljeh3s

Proszę.

 

23 minuty temu, me_who napisał:

Macie chociaż wyjście na mecz Rovers z Wycombe? Czy tylko piwniczenie przy kompsach na wyjeździe? ;)

 

Jeszcze nic nie wiem ;) Ogarnę sobie w razie w jakie mecze będą, ale na Rovers wjazd chyba 25 funciaków :o

 

Odnośnik do komentarza

I po Stoczni Szczecin podobno -.-

 

BTW, Krzystek wydymał PIS bez mydła.To takie trochę karma wraca = Nitras cieszy się, że jest w drugiej turze - cyk, jednak Sochański - cyk przegrywa mocno - ma się nic nie zmienić dalej bezpartyjni z Pisem - cyk Krzystek wchodzi w koalicję z PO/PSL/SLD.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

Nie grałem za wiele, bo nie chcę przed finałem RM sobie mącić ;) Ale włączyłem Polską kadrę, powołania asystent robił, taktyka z szablonów i drugie miejsce w LN bez problemu ;) Te szablony taktyczne mają uczynić bardziej przystępną grę + większy marketing. Nie mówię, że to źle, bo kto chce to i tak będzie sobie grał po swojemu itp. ale ogólna tendencja jest taka. 



Jakby nie było to tylko gra komputerowa - 12 lat temu Profesor robił 6 awansów w 6 lat beniaminkiem Conference South. Nic się nie zmieniło, może poza tym że nie ma już tylu exploitów taktycznych co kiedyś.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ten koleś z Pogoni co pisałem (właściwie to ich dwóch) wybrali się na River - Boca i jeszcze na mecz San Lorenzo... obydwa przełożone i nie obejrzą, pech do kwadratu.

Teraz, lad napisał:

Jakby nie było to tylko gra komputerowa - 12 lat temu Profesor robił 6 awansów w 6 lat beniaminkiem Conference South. Nic się nie zmieniło, może poza tym że nie ma już tylu exploitów taktycznych co kiedyś.

 

Ale takich co to robili była garstka i musiał się napracować, a nie włączyć i grać ;) 

Odnośnik do komentarza

FM z upływem sezonów staje się łatwiejszy. AI bardzo przywiązuje się do nazwisk i jak ma gwiazdę to będzie ona grała aż do wyrzygu. Młodzi w tym czasie ławka i koniec rozwoju. I nagle gwiazdy kończą kariery i AI jest w czarnej dupie, bo ma dziwne składy, podczas gdy ludzki gracz ma (zazwyczaj) starannie skompletowany pod swój styl gry skład, głębokie i ograne zaplecze oraz tysiąc nazwisk na shortliscie, które są w stanie uzupełnić ewentualne ubytki.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, lad napisał:

Ja wiem czy taka garstka. IMO słabe wyniki w FM/CM osiąga zdecydowana mniejszość ludzi - znasz kogoś kto sobie jakoś ewidentnie nie radzi? Tak naprawdę przy odpowiedniej ilości czasu w jakimkolwiek klubie jesteś w stanie wygrać wszystkie możliwe trofea.

 

Lucas :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, me_who napisał:

FM z upływem sezonów staje się łatwiejszy. AI bardzo przywiązuje się do nazwisk i jak ma gwiazdę to będzie ona grała aż do wyrzygu. Młodzi w tym czasie ławka i koniec rozwoju. I nagle gwiazdy kończą kariery i AI jest w czarnej dupie, bo ma dziwne składy, podczas gdy ludzki gracz ma (zazwyczaj) starannie skompletowany pod swój styl gry skład, głębokie i ograne zaplecze oraz tysiąc nazwisk na shortliscie, które są w stanie uzupełnić ewentualne ubytki.

 

No i AI nie zrobi Save&Load :keke:

  • Lubię! 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

8 lub 9 grudnia. Ale znając życie to pewnie nie jest ostatni zwrot akcji. Teraz River pewnie będzie lamentować i w końcu zagrają u siebie. tak coś przeczuwam.

 

A co do łatwości FM-a to potwierdzam. Zacząłem grać w 18 po raz pierwszy od sześciu edycji i mam w drugim sezonie Wisłą podwójną koronę. A zawsze to była rozpacz i wkurwienie na początku zanim zaczęło się wygrywać.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...