Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.humblebundle.com/books/voices-from-the-worlds-of-warhammer-audio?hmb_source=navbar&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=tile_index_1
 
Co forumke sądzi? Warto? Coś mi się kojarzy, że [mention=7]Feanor[/mention]był w klimacie?
Seria o Gotreku i Feliksie to całkiem fajne fantasy, taka lekka, przygodowa literatura. Nie wiem jak audiobook ale czytałem kilka z serii które wyszły w Polsce.
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

W maju zamówiłem powerbanka z gearbestu i... zapomniałem :keke: Potem było promo i zamówiłem drugi i ten drugi już mam i wtedy przypomniałem sobie o pierwszym... napisałem o wyjaśnienie albo zwrot hajsu... no i muszę oczywiście czekać ;) Za pierwszy było 90 zł za drugi 70 zł...

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Lucas07 napisał:

Szczecin wita fanów Lecha wymazanymi gównem krzesełkami w sektorze gości.

 

Lech jedzie do Białegostoku i razem z Jagiellonią będzie przed meczem rozdawał rogale świętomarcińskie na rynku :) 

Zgarnęli to co było na krzesełkach i wypełnili rogale.

Bleh

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Lucas07 napisał:

Szczecin wita fanów Lecha wymazanymi gównem krzesełkami w sektorze gości.

 

Lech jedzie do Białegostoku i razem z Jagiellonią będzie przed meczem rozdawał rogale świętomarcińskie na rynku :) 

 

co w tym dziwnego, dwoch takich klubow o mentalnosci przegranych w Polsce nie ma :) 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Lucas07 napisał:

Szczecin wita fanów Lecha wymazanymi gównem krzesełkami w sektorze gości.

 

Lech jedzie do Białegostoku i razem z Jagiellonią będzie przed meczem rozdawał rogale świętomarcińskie na rynku :) 

 

To był paprykarz a dodatkowo dostaliście bułkę z nim za darmo ;)

Odnośnik do komentarza

Blizzard po tym jak ogłosił, ze kolejne Diablo będzie tylko na komórki, to dodatkowo potwierdził, ze bedą chcieli, żeby nie podlegał ograniczeniom wiekowym :lol: 

Co tam sie odpierdala? Rozumiem, ze hajsy z tego bedą olbrzymie ale jak można tak bezwstydnie mordować własną markę dla piniondza? 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...