Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Lucas07 napisał:

Przejrzałem wstępnie liste piw na PTP i trochę dużo tego, a będę dość krótko i tylko w piątek :( 

Przejrzałem wstępnie liste piw na PTP i trochę dużo tego, a będę dość krótko i tylko w piątek :( 

Ja chciałem się nawet wybrać, chociaż źle reaguję na krafty, ale ostatecznie chyba jakaś choroba mnie łapie :(

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, z0nk napisał:

 

Z tego wszystkiego czytałem tylko Horus Rising i jest ok. Reszta jest chyba różna: polecam wszystko, co Dana Abnetta, Reynolds też w miarę ok, nie polecam raczej rzeczy z Age of Sigmar. 

A jeśli ktoś chce wiedzieć, co się obecnie dzieje w lore 40k, to warto wziąć na warsztat Dark Imperium. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Feanor napisał:

 

Z tego wszystkiego czytałem tylko Horus Rising i jest ok. Reszta jest chyba różna: polecam wszystko, co Dana Abnetta, Reynolds też w miarę ok, nie polecam raczej rzeczy z Age of Sigmar. 

Zatem biere najtańsze. Nawet jeden dobry tytuł już się zwraca w takim wypadku :D

Odnośnik do komentarza

@Pulek @Reaper @Brudinho

 

Mam, dostałem, są :)

 

Potwierdzam to, co pisał Pulek. Jakość wykonania jest zaskakująco dobra. Nie mam się do czego przyczepić. Trochę mnie martwi to, że słuchawki albo są włączone, albo leżą w pudełku ładującym, co w długim okresie czasu może zamordować baterię, ale to już zależy od softu, który został dla nich napisany i ogólnej jakości akumulatorków.

 

Muzyka - z poziomu osoby przyzwyczajonej do odbierania jej na urządzeniu defacto 10 razy droższym - jest ok. Bass mocny, czysty, jakość jest na pewno lepsza od ceny. Do moich zastosowań, czyli spacer, słuchanie po drodze do baru, czy na mecz, nadają się idealnie :)

 

Wielki plus za to, że to chyba pierwsze słuchawki dokanałowe, które nie wypadają mi z uszu :keke:

 

Ogólnie zadowolonie motzno, dzięki za polecenie, Reaper. Brudi - możesz kupować, powinny miło zaskoczyć :) 

  • Lubię! 2
  • Hurra! 2
Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że pasują :) Z tego co widzę po swoich, to jak naładują się słuchawki na 100% to przestają się ładować i wydaje mi się, że bateria nie pracuje - nie świecą się, więc taki pewnie jest zamysł.

 

A co racja to racja, to jest jakiś cud, że nie wypadają, nawet przy bieganiu się świetnie trzymają w uszach :o 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, kolek23 napisał:

@Pulek @Reaper @Brudinho

 

Mam, dostałem, są :)

 

Potwierdzam to, co pisał Pulek. Jakość wykonania jest zaskakująco dobra. Nie mam się do czego przyczepić. Trochę mnie martwi to, że słuchawki albo są włączone, albo leżą w pudełku ładującym, co w długim okresie czasu może zamordować baterię, ale to już zależy od softu, który został dla nich napisany i ogólnej jakości akumulatorków.

 

Muzyka - z poziomu osoby przyzwyczajonej do odbierania jej na urządzeniu defacto 10 razy droższym - jest ok. Bass mocny, czysty, jakość jest na pewno lepsza od ceny. Do moich zastosowań, czyli spacer, słuchanie po drodze do baru, czy na mecz, nadają się idealnie :)

 

Wielki plus za to, że to chyba pierwsze słuchawki dokanałowe, które nie wypadają mi z uszu :keke:

 

Ogólnie zadowolonie motzno, dzięki za polecenie, Reaper. Brudi - możesz kupować, powinny miło zaskoczyć :) 

dobre wieści :) ja przetestuje swoje na wyjeździe, mam nadzieje, że nie zawiodo :)

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Vami napisał:

O, dowiedziałem się, że w ten weekend mamy nie tylko targi w Poznaniu, ale i kranoprzejęcie w... Sofii :D Szkoda, że nikt nie może podskoczyć do Bułgarii. W pubie Nosferatu nasze trzy mocarze będą: Lilith, Milky Moon i Moloch :)

ja mam wolny weekend, chetnie sie wybiore do Sofii ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, kolek23 napisał:

@Pulek @Reaper @Brudinho

 

Mam, dostałem, są :)

 

Potwierdzam to, co pisał Pulek. Jakość wykonania jest zaskakująco dobra. Nie mam się do czego przyczepić. Trochę mnie martwi to, że słuchawki albo są włączone, albo leżą w pudełku ładującym, co w długim okresie czasu może zamordować baterię, ale to już zależy od softu, który został dla nich napisany i ogólnej jakości akumulatorków.

 

Muzyka - z poziomu osoby przyzwyczajonej do odbierania jej na urządzeniu defacto 10 razy droższym - jest ok. Bass mocny, czysty, jakość jest na pewno lepsza od ceny. Do moich zastosowań, czyli spacer, słuchanie po drodze do baru, czy na mecz, nadają się idealnie :)

 

Wielki plus za to, że to chyba pierwsze słuchawki dokanałowe, które nie wypadają mi z uszu :keke:

 

Ogólnie zadowolonie motzno, dzięki za polecenie, Reaper. Brudi - możesz kupować, powinny miło zaskoczyć :) 

 

No ja już prawie kupiłem, namówiłem znajomego z pracy bo za 2 pary liczyli 39$ a nie 49$, wysupłałem ostatnie zaskórniaki, wrzuciłem do koszyka i okazało się, że liczy sobie podwójną przesyłkę :( 

2 minuty temu, Fenomen napisał:

ja mam wolny weekend, chetnie sie wybiore do Sofii ;)

 

Widzę, że smak na alkohol nie przeszedł :keke: 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...