Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, T-m napisał:

 

Plus baterii w Macbookach :wub: tam po dwóch latach katowania sprzętu bateria i tak trzymała 4h :)

za to pokochałem swojego x1 carbona. Waży kilogram, bateria potrafi trzymać powyżej 10h :D

 

tak btw, mam kartę podarunkową na amazonie na ~300$ i zastanawiam się na co to przejebać :-k

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.11.2018 o 10:15, schizzm napisał:

Przeczytałem Królestwo Szczepana Twardocha. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz po lekturze jakiejś książki miałem takie uczucie zmieszania i "zmrożenia". A ostatni, liczący trzy strony rozdział przeszył mnie takim dreszczem i zostawił w takim zamurowaniu, że 10 minut dochodziłem do siebie :ysz: 

 

Przez większość lektury daleko mi było do stwierdzenia, że to najlepsza pozycja Twardocha. Po całości - sam już nie wiem. Na pewno najcięższa gatunkowo, bo też poruszająca najcięższy temat. Stawiam na równi, ewentualnie centymetr za Drachem, który do tej pory zachwyca mnie rozmachem i sposobem realizacji. Zresztą, gdzie bym jej nie lokował, polecam jak najbardziej Królestwo.

 

Czy przed lekturą wskazane/konieczne jest przeczytanie "Króla"? Dostałem w prezencie, ale nie wiem czy się zabierać, bo "Króla" nie czytałem.

Odnośnik do komentarza

@kaderr raczej nie, broni się jako samodzielna powieść. Jeśli coś nawiązuje do Króla, to objaśnia/przypomina rzeczy, które miały tam miejsce. Dla pełniejszego obrazu jak najbardziej warto, szczególnie że Król jest dobra książka (taki Zły Tyrmanda w latach 30., warszawski polswiatek żydowski).

 

Osobiście uważam, że nie do końca wyszedł mu rozwój pewnych postaci, które występują w obydwu książkach. Nie czuję ich przemiany :-k

No i nie zdziwię się, jak napisze jeszcze jedna pozycję dopelniajaca całość. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

No niestety, Chromecast ma swoje zwiechy i dosc regularnie mi nie wyskakuje na Chrome. Strasznie to frustrujace, nic mnie bardziej nie wkurwia niz niedzialajaca technologia. 

 

Nawet nie wiem czego to wina, bo czasem dziala na telefonie, a na kompie nie, a czasem nie dziala ani tu ani tu, ale przez Google Home odpala sie :roll:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

No niestety, Chromecast ma swoje zwiechy i dosc regularnie mi nie wyskakuje na Chrome. Strasznie to frustrujace, nic mnie bardziej nie wkurwia niz niedzialajaca technologia. 



O, to ja też tak mam. Strasznie mi to ciśnienie podnosi.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, schizzm napisał:

Nowy Prodiż - :hang:

Nie, żebym się czegoś tam spodziewał, no ale czuję się tak samo, jakbym tego krążka nie przesłuchał w ogóle.

Jeszcze przede mną do przesłuchania, ale jakiś fajerwerków się nie spodziewam, choć widzę jakieś pianie w necie nad płytą :-k 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że w ich przypadku troszkę pewien hajp zaraz przed wydaniem płyty "Fat of the land" ich zabił. Ludzie, ja też w sumie, spodziewali się płyty jakiejś mega (po utworach typu Breath czy Firestarter) wybitnej. Natomiast wyszło jak wyszło. Była tylko bardzo dobra. 

Moim zdaniem (tzn tak mi się wydaje), nie są w stanie przeskoczyć poziomu tych dwóch utworów i płyty "Music for the Jilted Generation". Tzn ego Howletta nie jest w stanie dojść do tego poziomu, przeskoczyć go lub zrobić coś zupełnie nowego i innego dla Prodziży. 

Odnośnik do komentarza

Jak się wciągnąłem w polowania w RDR :) 

Dzisiaj udało mi się trafić idealnie wiewiórkę, piżmaka, borsuka, wapiti i dwa jelenie :] 

To postęp, bo do tej pory trafiałem same zwierzaki słabej jakości. Rozpierdala mnie tez liczba gatunków. Dzisiaj zasadzając się na dziki (skończyło się jeleniem) na lornetce zidentyfikowałem trzy różne gatunki wiewiórek. Co tam wiewiórki, zidentyfikowałem psy siedmiu różnych ras :_eyes: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...