Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Gabe napisał:

No dobra, a wraz z tym serialem chyba doszedłem do wniosku, że zaszło to już za daleko:

 

;) 

To można było oglądać tylko dla widoków głębokich dekoltów żeńskich postaci ;) Nic innego nie było tam interesującego dla mnie, jako wielkiego fana Robin Hooda.

Odnośnik do komentarza

Poniższe zdanie powinno tam trafić, ale wrzucę tu. Cytat z forum kibice.net nt. skrojenia flag Lecha przez kibiców Widzewa:

 

Cytat

Jest na nim przekaz przez który teraz Widzew oprócz ok dookoła głowy będzie musiał mieć jeszcze jedno w dupie

 

Kilka razy musiałem przeczytać, zanim zrozumiałem o co chodzi z tym "ok" :kekeke:

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Oprócz wymienionych seriali lubiłem jeszcze jakieś tam "Błyskawice", to było o żołnierzach czy najemnikach czy komandosach, zawsze chyba na akcję brali po jednym magazynku i im się kończyła amunicja zaraz i se rzucali naboje wśród świszczących kul, jak któremuś brakło :)

I jeszcze koło 10-11 przed południem chyba na tvp1 leciał serial "Życie" (?) którego akcja działa się w Japonii po wybuchu bomb atomowych, chciałem go kiedyś znaleźć gdzieś, choćby fragmenty, ale nie dało rady.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...